Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Afyonun Simgesi Afyon’un simgesi Gebze’de Afyonkarahisar’ın simgelerinden birisi olan Atatürk’ün Kocatepe’de sırtlarındaki silüyeti Gebze’de anıt haline dönüştürüldü. Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Afyonun Simgesi Nedir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Afyonun Simgesi


  Afyon’un simgesi Gebze’de

  Afyonkarahisar’ın simgelerinden birisi olan Atatürk’ün Kocatepe’de sırtlarındaki silüyeti Gebze’de anıt haline dönüştürüldü.

  Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOSYÖV Yönetim Kurulu üyesi Adem Ceylan’ın çabaları ile Atatürk’ün Kocatepe’deki görünümü Gebze OSB önünde anıtlaştırıldı. Adem Ceylan’ın “en büyük eserim” diye tanımladığı heykel 14 metrelik boyu ile dikkatleri çekiyor.

  Otobana çıkıldığında hem İstanbul yönünden, hem de Ankara yönünden net bir görüş açısına sahip olan anıt geceleri de aydınlatılarak ayrı bir güzelliğe bürünüyor. Afyonkarahisar’ın simgesi haline gelen Atatürk silüetinin Türkiye’nin en işlek otabanlarından birisi üzerinde anıtlaşmasından dolayı memmuniyet duyduklarını belirten TOSYÖV Afyonkarahisar Destekleme Derneği Başkanı ve TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Beşer, “Bu eseri gören her Afyonkarahisarlı gibi biz de gurur duyduk” dedi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Tulyum elementinin simgesi nedir?
 3. Altın elementinin simgesi nedir?
 4. İridyum elementinin simgesi nedir?
 5. Mendelevyum elementinin simgesi nedir?
 6. Talyum elementinin simgesi nedir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri