Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Uzaktan yaşanan aşklar 1- GÜVENİLİR BİR BAŞLANGIÇ YAPIN Uzaktan yaşanacak bir ilişkiye girmeden önce sevgi linizin size karşı duygularında samimi olduğuna emin olun. çünkü aranızdaki

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Uzaktan yaşanan aşklar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Uzaktan yaşanan aşklar

  1- GÜVENİLİR BİR BAŞLANGIÇ YAPIN

  Uzaktan yaşanacak bir ilişkiye girmeden önce sevgilinizin size karşı duygularında samimi olduğuna emin olun. çünkü aranızdaki mesafe sebebiyle onun duygularını anlamanız zor olacaktır. En baştan emin olmanız daha sonrasında üzülmenize engel olur.

  2- İLETİŞİM KURUN

  Modern iletişim yöntemleri artık mesafelerin önemini tamamen elinden aldı. Ancak telefon ya da internet bağlantısı parasını düşünmek zorunda kalmanız harika bir ilişkiyi yokuşa sürebilir. Bu yüzden ikiniz arasındaki tüm konuşmaları çok ucuza ya da bedavaya yapabileceğiniz bir tarife bulun.

  3- PAYLAŞIN

  birbirinizden uzak olmanız çok şey paylaşmanıza engel değildir. Ona her gününüzü ayrıntılarıyla anlatın patronunuzdan öğretmenlerinizden arkadaşlarınızdan ve ailenizden bahsedin. Bu aranızda somut bağlar kurulmasını sağlar.

  4- ŞAŞIRTIN

  İlişkinize rutinlere bağlamayın. Periyodik arama ve görüşme saatlerinden vazgeçin. İlişkini ateşini canlı tutmak için farklı oyunlar bulun. Ona bir mektup yazın kart atın sürpriz bir hediye alın esprili mesajlar yollayın.

  5- ONA GÜVENİN

  Bir ilişkide eğer sevgiliniz kendisi size güven veriyorsa bundan daha büyük bir huzur yoktur. Ancak tam tersi bir durumda özellikle araya mesafeler girdiğinde şüpheci olmamak elde değil. Şüphecilikten kaçının onu uzaktan da olsa zorla takip etme çabalarınız sevgilinizi bezdirebilir. Ona en değerli şeyi; özgürlüğü verin.

  6- DÜRÜST OLUN

  Mesafeleri aşmaya çalışmak bir müddet sonra size zor gelmeye başlayacaktır. Bu aşamada duygularınızı onunla paylaşın onunkileri öğrenin. Dürüstçe yapılan paylaşımlar ilişkinizin süresini uzatacaktır.

  7- SÖZLERİNİZİ TUTUN

  Görüşme planı yaptığınız günler için önceden de olsa iptal kararları almayın. En yakın arkadaşınızım doğum gününe ya da indirimlerin ilk gününde alışverişe gitmek gibi planlarınız olsa bile daha onunla buluşma zamanını konuşmadan alternatifler yaratın. Sevgiliniz ona zaman ayırmak istemediğinizi hissetmemelidir.

  8- DEĞERİNİ BİLİN

  Uzaktan da olsa paylaşabildiğiniz şeylerin görüşebildiğiniz zamanların değerini bilin. Bunları en mükemmel hale getirmek için yaratıcılığınızı kullanın. Önceden ufak sürprizler hazırlayın her dakikanızı değerlendirin ve ölümüsüzleştirin; bol bol fotoğraf çekin. Fotoğraflardaki gülümseme güzel bir askın kanıtıdır.

  9- GELECEĞE DAİR PLANLAR YAPIN

  Gelecekten konuşmak bir çift için birbirlerini sevip sevmediklerinin en büyük göstergesidir. Ayrı kaldığınız zmanlar için yaptığınız planlar size umut olacaktır. Mesafelere rağmen yaşanan ilişkilerin bitmesinin en büyük nedeni umutsuzluktur.

  10- İNANIN

  Moraliniz bozulup umutsuzluğa kapıldığınızda mesafelerin hiçbirşeye engel olamayacağını düşünün. Gerçekten birbirinizi seviyorsanız bu geçici bir durumdur. Ayrıca yaşadığınız bu mecburi ayrılıklar birbirinizi daha çok özlemenize ve değerinizi bilmenize yardımcı olacaktır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yaratıcı Aşklar Kitap Özeti Lesley McDowell Kitapları Yaratıcı Aşklar Kitap Tanıtımı
 3. Gebelikte Sık Görülen Yakınmalar, gebelik şikayetleri, gebelikte yaşanan sıkıntılar, gebel
 4. Aşklar basit olmuş artık
 5. Ben Ne Aşklar Yaşadım
 6. Terkedilmiş Aşklar İçin Msn Nickleri..
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri