Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Avea Arayanı Bil ArayanıBil servisi sayesinde , telefon unuz kapalıyken , ya da hatta telefon unuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde de de sizi kimin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Avea Arayanı Bil

  Sponsorlu Bağlantılar
  Avea Arayanı Bil

  ArayanıBil servisi sayesinde, telefonunuz kapalıyken, ya da hatta telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde de de sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz. ArayanıBil Servisini iki şekilde kullanabilirsiniz:

  Ulaşılamayan Durumlar İçin ArayanıBilUlaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMSle bildirir. Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisi aktifken, gün içinde ArayanıBil servisinden alacağınız ilk mesajdan sonraki mesajlar ücretsizdir. İlk mesaj ise sadece 1 standart SMS/2 kontörle ücretlendirilir.

  Her Durum İçin ArayanıBil

  Her Durum için ArayanıBil servisini, telefonunuz açık olduğu halde rahatsız edilmek istemediğiniz durumlar için kullanmalısınız. Her Durum için ArayanıBil servisiniz aktifken, telefonunuz açık olsa dahi çağrı almazsınız, sizi arayanlar ulaşılamıyor anonsunu dinlerler. O sırada size geler çağrılar ArayanıBil sistemine yönlenir ve ArayanıBil servisinden o anda sizi kimin aradığı telefonunuza kısa mesaj olarak gelir. Her Durum için ArayanıBil servisiniz aktifken, alacağınız her ArayanıBil mesajı için 1 Standart SMS / 2 kontörle ücretlendirilirsiniz.

  ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktif edebilir ya da iptal edebilirsiniz. Aktivasyon işlemleri ücretsizdir.

  SMSle (7070) ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için ACIK yazıp, iptal etmek için IPTAL yazıp 7070e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

  Telefonda Yönlendirme:
  ArayanıBili aktif /iptal etmek için, telefonla aşağıdaki prosedürü yerine getirmeniz ya da telefon yönlendirme menüsünden göstergeleri takip etmeniz yeterli:

  1- Ulaşılamayan Durumlar İçin:
  Aktif etme **62*05559477070# Gönder
  İptal etme ##21# Gönder

  2- Her durumda:
  Aktif etme **21*05559477070# Gönder
  İptal etme ##21# Gönder


  *100# ile;
  ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi *100# İşlemler menüsünden yapabilirsiniz.

  Web Üzerinden;
  ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi buradan yapmak için tıklayınız.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Arayanı bil avea iptal
 3. Avea Lira Transfer - Avea Lira Transferi Nasıl Yapılır? Avea Lira Başkasına Gönderme
 4. Avea 3G Ayarları Nasıl Yapılır? Avea 3G Kurulumu Anlatım..
 5. Avea Lira Yükleme - Avea'ya TL Nasıl Yüklenir
 6. Avea Lira Gönderme - Avea Lira Gönderme Nasıl Yapılır - Avea Lira Yollama İşlemi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri