Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

BuGüN ElVedA Umutlarımı kaybettiğim an'lar içerisinde yeniden büyüyorum , yeniden doğuyorum bugün...ve siliyorum umutsuzluklarımı bir gecenin hüzünlü anında. Kaygılarımı yıkıyorum bugün.Yerine ümidimi , varedilişimin güzelliğini

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  BuGüN ElVedA

  Sponsorlu Bağlantılar
  BuGüN ElVedA

  Umutlarımı kaybettiğim an'lar içerisinde yeniden büyüyorum, yeniden doğuyorum bugün...ve siliyorum umutsuzluklarımı bir gecenin hüzünlü anında.


  Kaygılarımı yıkıyorum bugün.Yerine ümidimi,varedilişimin güzelliğini işliyorum.Biliyorum bu gönül iki duyguyu yaşayamaz.Ya kaygılarımla yaşamalıyım, ya da ümidimle.Kalpte ümid olmalı derdi ya bir büyüğümüz o yüzden yıkmalıyım kaygılarımı..

  Özlemlerimi dilendiriyorum bugün..özlediklerimi hatırlıyorum bugün.En çok Özlediğim geliyor aklıma.Ne kadar da çok özlemişim O'nu. Hani rüyamda bir belirse ve saçsa gönlüme mis kokusunu, neler vermezdim ki.

  Özlemlerim bana aşkımı hatırlattı bugün.Özlediğime ne kadar aşık olduğumu hatırlattı.Ne kadar da çok seviyorum O'nu bir bilseniz! Aşk; Mecnun eder insanı..

  Gözyaşlarım bana ne kadar boş şeylere ağladığımı haykırdı bugün.Neye ağladım bugüne kadar diye düşündüm.Ve anladım ağladıklarım hepsi boşunaymış.Hepsi anlamsızmış.Eyvah!!!

  Bugün belki de benim son günümdür.Son kez dillimin dillendirdiğini, beyaz sahifelere aktardım gündür.Son kez annemin o şefkatli elini tuttum gündür. Belki de babamın güven veren omuzlarını son hissettiğim gündür.

  Bugün benim son günümse; size elveda demenin günüdür bugün.

  Elveda.

  Mehmet Beydemir


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elveda ile ilgili akrostiş şiir, elveda akrostiş
 3. Ercan Demirel - Elveda Deme Bana gitar notası, Ercan Demirel - Elveda Deme Bana akor,tab,n
 4. Elveda Birtanem Bu Kez Elveda
 5. Elveda hatıralar
 6. alevforum elveda
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri