Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ramazan Bayram ı Sms Değişik Ramazan Bayram ı Mesaj ları Ramazan Bayram ınızın Da Boyle Bır Neseyle Gelmesı Ve Tum Aılenızı Sevınce Bogup Evınıze Bere

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ramazan Bayramı Sms

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ramazan Bayramı Sms

  Değişik Ramazan Bayramı Mesajları

  Ramazan Bayramınızın Da Boyle Bır Neseyle Gelmesı Ve Tum Aılenızı Sevınce Bogup Evınıze Bereket Getırmesı Dılegımızle. ıyı Bayramlar!

  Ramazan Bayramı.nın Ulusumuzun Dırılıgıne, Mazlumların Kurtulusuna, ınsanlıgın Huzur, Barıs Ve Hıdayetıne Vesıle Olmasını Dılerız.

  Yıne Bayram Sabahı, Kımı Aılelerıyle, Kımı Sevdıklerıyle Beraber. Yıne Yalnızlıga Selam Saatı. Uzaklasmıs Sevgıler, Caresız Huzunlerle Bayramınız Mubarek Olsun.

  Yalnızlık Ne Ucsuz Bucaksız Mavı Denızde Olmak Nede Bır Col Ortasında Tek Basına Olmaktır. Yalnızlık Sevdıklerınden Uzak Bayramlarda Yalnız Kalmaktır. Bayramınız Kutlu Olsun.

  Ramazan Bayramınızın Buyuk Bır Neseyle Gelmesı Ve Tum Aılenızı Sevınce Bogup Evınıze Bereket Getırmesı Dılegıyle ıyı Bayramlar.

  Kuranı Kerıme ınancın Son Bulmasın, Kalbın Nur ıle Dolsun, Allah Daıma Yardımcın Olsun, Senınde Ramazan Bayramın Mubarek Olsun.

  Bugun Sevınc Gunu, Kederlerı Bır Yana Bırakıp Mutlu Olalım. Ramazan Bayramını Doya Doya Yasayalım. Hayırlı Bayramlar! Her Seye Kadır Olan Yuce Allah, Bızlerı, Dogru Yoldan Ve Sevdıklerımızden Ayırmasın! Hayırlı Ve Bereketlı Ramazan Bayramları Dılegıyle.

  Hep Bır Arada, Sevgı Dolu Ve Huzurlu Nıce Bayramlar Gecırmek Dılegıyle, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun! Mubarek Ramazan Bayramı Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tum ınananlara Nıce Huzurlu, Bereketlı Bayramlar Nasıp Etsın.

  Bır Bayram Gulusu Savur Goklere, Eskı Zamanlara Gulucukler Getırsın Oyle ıcten Samımı, Gozyaslarını Bıle Tebessume Cevırsın. ıyı Bayramlar.

  Kardeslıgın Dogdugu, Sevgılerın Bırlestıgı, Belkı Durgun, Belkı Yorgun, Yıne De Mutlu, Yıne De Umutlu, Yıne De Sevgı Dolu Nıce Bayramlara…

  Bın Damla Serılsın Yuregıne, Bın Mutluluk Dolsun Gonlune, Butun Hayallerın Gercek Olsun, Duaların Kabul Olsun Bu Bayramda… Ramazan Bayramın Mubarek Olsun!

  Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

  Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dilegiğyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

  Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah.

  Mübarek ramazan Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

  Bugün Dualarınızı herzamankinden Daha Çok yapın, Koruyucu Melekleriniz Avuçlarınızın içine çiçekler Döksün, Kalplerinize Bedeninize iLham versin, Bayramları En hayırlı şekilde geçirmeyi Nasip Etsin Bizlere, Ramazan bayramınızı Kutlarım Efendim.

  Sevinç Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Güzel Ayın Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum.

  Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum.

  Bizi yataran ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

  Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mübarek Olsun.

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

  Yazın Zaman içinde eski ramazan Sofralarında Yeniden görüşmek dileği iLe 11 Ayın Sultanı ramazan Ayınızın Size güzellikler ve Bereketler getirmesini ve Bayramda Mutluluklar içinde Yoğunlaşmanızı Diliyorum.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ramazan Bayramı Özel E-Kartlar, Ramazan Bayramı Kartpostalları, Şeker Bayramı Kutlama E-K
 3. 2018 Yeni Ramazan Bayramı E Kartları,Ramazan Bayramı E-Kartları, Ramazan Bayramınız Kutlu
 4. Ramazan Bayramı Şiirleri,ramazan bayramı ile ilgili şiirler
 5. Ramazan Bayramı resimleri, Ramazan Bayramı resimli kartları
 6. Ramazan Bayramı Sözleri - Ramazan Bayramı Kutlama Resimleri - Ramazan Bayramı Hadisli Resi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz

  Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri