Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kertenkele ilaçlama Kertenkele ilaçlaması hakkında bilgi Kertenkele sıcak havaları seven bir canlıdır. Bu bakımdan sıcak iklimin hüküm sürdüğü birçok ülkede kertenkele canlısına rastlamak mümkündür. Kertenkelenin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kertenkele ilaçlaması hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kertenkele ilaçlama
  Kertenkele ilaçlaması hakkında bilgi


  Kertenkele sıcak havaları seven bir canlıdır. Bu bakımdan sıcak iklimin hüküm sürdüğü birçok ülkede kertenkele canlısına rastlamak mümkündür. Kertenkelenin birçok türü tropik bölgelerde ve çöl iklimin yaşandığı ortamlarda görülürler. Dünya üzerinde binlerce kertenkele türü bulunmaktadır. Kertenkeleler birçok ortamda yaşayabilen bir canlıdır. Genellikle karada yaşayan kertenkelelerin su üzerinde yürüyen türleri de vardır.

  4 tane ayakları bulunan kertenkelelerin her ayağında 5 tane parmak bulunur. Bu parmakların uclarında sert tırnaklar bulunmaktadır. Düz duvarlara bile rahatlık tırmanabilen kertenkeleler, özellikle güneşli havalarda duvarların üzerine çıkarak güneşlenirler. Tropikal ormanlarda birçok türü yaşayan kertenkelelerin iguana ve bukalemun gibi türleri de vardır.

  Kertenkelenin bazı türlerinin dili çok uzundur ve bu uzun dilleri ile beslenme sağlarlar. Zehirli ve zehirsiz türlere sahip olan kertenkele canlılarına el ile dokunmak tehlikelidir. Beslenmesini otçul ve etçil yollarla sağlayan türlere sahip olan kertenkeleler genellikle küçük böcek türleri ile beslenme sağlarlar. Kertenkele türlerini diğer canlılardan ayıran birçok özellik vardır. Bu özelliklerden birisi de bazı kertenkele türlerinin rbulunduğu ortama göre renk değiştirmesidir.

  Kertenkele canlısından ilaçlama yöntemi ile kurtulabilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Salyangoz ilaçlaması hakkında bilgi
 3. Arı ilaçlaması hakkında bilgi
 4. Yılan ilaçlaması hakkında bilgi
 5. Karınca ilaçlaması hakkında bilgi
 6. Örümcek ilaçlaması hakkında bilgi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri