Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yılanları En Çok Hangi Müzik Cezbeder - Yılanları Cezbeden Müzik Onlar için fark etmez , hepsi aynıdır. Yılan oynatma numaralarında kobralar flütün görüntüsüne tepki verir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yılanları En Çok Hangi Müzik Cezbeder - Yılanları Cezbeden Müzik

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yılanları En Çok Hangi Müzik Cezbeder - Yılanları Cezbeden Müzik  Onlar için fark etmez, hepsi aynıdır. Yılan oynatma numaralarında kobralar flütün görüntüsüne tepki verir, sesine değil.

  Yılanlar kesinlikle sağır olmamalarına rağmen müziği tam olarak "duymazlar."

  Yılanların dışarıda bir kulak ya da kulak zarları yoktur, fakat çeneleri ve karın kasları sayesinde yerden aldıkları titreşimleri hissedebilirler. Ayrıca görünüşe göre, havadan gelen sesleri bir iç kulak aracılığıyla algılayabilirler.

  Eskiden yüksek seslere tepki vermedikleri için yılanların hiç duyamadıkları düşünülürdü. Fakat Princeton'da yapılan; bir araştırma çok keskin bir duyma yetileri olduğunu gösterdi.

  Kilit buluş, yılanların iç kulağının nasıl çalıştığıydı. Yılanlar voltmetrelere bağlanıp havadan ulaşan seslerin beyinlerinde nasıl bir etki yarattığı ölçüldü. Görünüşe göre, yılanların duyma yetileri daha büyük hayvanların hareketlerinin yarattığı seslere ve titreşimlere ayarlıydı. Bu yüzden müzik onlar için anlamsız olmalıdır.

  "Cezbedilmiş" kobralar korkutulduklarında yukarı kalkar ve enstrümanın hareketine göre sallanırlar. Flüte hızla vuracak olurlarsa canları acır, bu yüzden de bir daha yapmazlar.

  Çoğu kobranın zehirli dişi sökülmüştür, fakat öyle bile olsa belli bir mesafeden sadece kendi uzunlukları dahilinde şiddetli bir vuruş yapabilirler; sanki dirseğinizi masaya koyup elinizle aşağıya doğru hızla vurur gibi.
  [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG]


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. iphone 4 müzik silme, iphone 4 müzik nasıl silinir, iphone4 müzik silme resimli anlatım
 3. Müzik kutuları, müzik kutusu gifleri, Gifs Music Box, Music Boxes, bebekli müzik kutuları,
 4. Atatürk'ün Müzik Çalışmaları Açtığı Müzik Okulları Nelerdir
 5. Müzik ile ilgili güzel sözler,müzik ile ilgili anlamlı sözler,müzikle ilgili özlü sözler,m
 6. Yılanları en çok hangi müzik cezbeder?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri