Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Dünya'nın En Büyük Vatoz Balığı Böylesi görülmedi! Bu dev balığı suyun dışına çıkarmak tam 90 dakika sürdü ve 13 erkek ancak başarabildi. Ian Welch oltasına

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dünya'nın En Büyük Vatoz Balığı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünya'nın En Büyük Vatoz Balığı
  Böylesi görülmedi! Bu dev balığı suyun dışına çıkarmak tam 90 dakika sürdü ve 13 erkek ancak başarabildi.

  Ian Welch oltasına balık vurduğunu ilk fark ettiğinde çok şaşırdı. Öyle güçlü bir balık yakalamıştı ki neredeyse onu nehre çekecekti. Arkadaşlarının onu nehre düşmekten pantolunundan çekerek kurtardıklarını belirten Welch kendisinden 5 kat daha ağır olan bu balığı yakalayarak bir dünya rekoru kırdı.

  Dişi olduğu belirtilen dev vatozun hamile olduğu belirten Welch gücünün son damlasına kadar oltayı çekmeye çalıştığını yarım saatlik sürenin sonunda ise kollarının titremeye başladığını kaydetti.

  Mücadele sırasında büyük bir korku ve sessizlik olduğunu anlatan 45 yaşındaki Welch mutlu sona ulaştığında kendisine soğuk bir bira ısmarlayarak dinlendiğini söylüyor.

  Welc'in yakaladığı devin uzunluğu ve genişliği 7 ft. Kuyruğunun uzunluğu ise 10 ft. Kuyruğunda zehirli bir oku olan dev balığın gözleri ise tepesinde. Çoğunluğunun yaşam süresi 25 yıl. Avlanma iç güdüleri köpek balıklarınınkine benzeyen vatozlar son olarak belgesey yapımcısı Steve Irwin'in ölümüne neden olmuştu.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dünyanın En Büyük Camileri - En Büyük 10 Cami - En Büyük Camiler Hangileridir - En Büyük C
 3. Dünyanın en büyük balığı hangisidir?
 4. Dünya'nın En Büyük Salatası
 5. Dünya'nın En Büyük Asansörleri
 6. İstavrit Balığı, istavrit Balığı nasıl avlanır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri