Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İşte erkeklerin alınmadığı tek otel!! İslami Tatil alevforum Yalnız ca kadın müşterilerin kabul edildiği beş yıldızlı otel süper konforuyla göz kamaştırdı. Suudi Arabistan'ın Başkenti Riyad'da

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İşte erkeklerin alınmadığı tek otel!! İslami Tatil alevforum

  Sponsorlu Bağlantılar
  İşte erkeklerin alınmadığı tek otel!! İslami Tatil alevforum
  Yalnızca kadın müşterilerin kabul edildiği beş yıldızlı otel süper konforuyla göz kamaştırdı.

  Suudi Arabistan'ın Başkenti Riyad'da yapılan ülkenin tek kadın oteli The Luthan oteli için hiç bir masraftan kaçınılmadı.20 suudi prensi ve iş kadını tarafından ortaklaşa kurulan bir şirket tarafından yapımı gerçekleştirilen otel geçen hafta hizmete açılmıştı.

  Açılışı Suudi Arabistan Turizm Yüksek Komisyonu Genel Sekreteri Prens Sultan Bin Salman Bin Abdulaziz tarafından yapılan “Luthan Hotel&Spa” yalnızca kadınlara hizmet verecek. Otelin tüm çalışanları da kadınlardan oluşuyor. 25 odalı otelde sağlık ve güzellik merkezleri de bulunuyor.  Otel projesini hayata geçiren kurulun başkanı Prenses Medevi Bin Muhammed Bin Abdullah otelin Suudi kadınlar için ileriye doğru atılmış bir adım olduğunu söyledi. Suudi Prenses “Luthan’ın amaçlarından biri de kadınların başarılarını desteklemek” dedi.

  Otelin müdürü Larrine Coutinho da Almanya’dan ABD’ye tüm dünyada bu tür oteller bulunduğunu söyleyerek otelin çok büyük bir talebi karşıladığını belirtti.

  Suudi Arabistan'da Ocak ayında ilan edilen yeni kurallara göre bir kadının tek başına standart kadın erkek karışık otellerde yanında bir erkek aile üyesi olmadan kalmasına izin verildi.

  Otelin açılışını sırasında odaları gezen Prenses Medevi Bin Muhammed Bin Abdullah oteli giren ilk ve son erkek oldu.
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İşte ancak o zaman hedefinize ulaşabilirsin alevforum
 3. Pegasus otel hakkında - Pegasus otel resimleri - alternatif tatil -
 4. Titanic Port Otel - alternatif tatil
 5. Efsanem Otel hakkında - alternatif tatil
 6. Belle Vue otel - alternatif tatil
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri