Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İnternetin Çıktısını Almak Ne Kadar Sürer? Tüm interneti kağıda basmak için kaç sayfa gerekir? Tüm siteleri okumak kaç yıl sürer? Cevaplar... Bir zamanlar korkulduğu gibi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İnternetin Çıktısını Almak Ne Kadar Sürer?

  Sponsorlu Bağlantılar
  İnternetin Çıktısını Almak Ne Kadar Sürer?
  Tüm interneti kağıda basmak için kaç sayfa gerekir? Tüm siteleri okumak kaç yıl sürer? Cevaplar...

  Bir zamanlar korkulduğu gibi internet; gazeteleri ve kitapları öldürmedi. İnternet üzerinde neredeyse sonsuz bir içerik olmasına rağmen insanlar hala basılı yayınlara özel bir ilgi duymaya devam ediyorlar. İşte bu ilgi CreativeCloud adlı sıra dışı fikirlere sahip olan grubun aklına tüm interneti basılı hale getirsek ne olurdu sorusunu getirmiş.

  Ufak bir araştırmadan sonra elde ettikleri bilgiler ise oldukça ilginç ve eğlenceli. Öncelikle interneti yazıcıdan çıkartmakla başlamak gerekiyor. Bunun için tam 45 milyon kartuş yani yarım milyon litre mürekkep gerekli. Aynı miktarda uçak yakıtı bir Boeing 747'yi tam 18 bin mil uçurabilmek için yeterli olurdu.

  Bu kadar mürekkebiniz varsa bile interneti yazdırmak hala kolay değil. Eğer elinizde tek bir inkjet yazıcı varsa bu kez de işlemin uzunluğu sizi yıldırabilir çünkü interneti tek bir yazıcıdan çıkartmak tam 3805 yıl sürer. Yani şu anda okumaya başlamak için bu işlemin M.Ö. 1800'lü yıllarda Babilliler tarafından başlanması gerekirdi. Ama takım çalışması işleri kolaylaştırabilir. Eğer tüm ABD nüfusu ayrı bir yazıcıdan çıktı almaya başlasalar internet 6 dakika 36 saniye sonra okunmaya hazır hale gelebilirdi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Artçı Depremler Ne Kadar Sürer
 3. boy uzaması kaç yaşına kadar sürer
 4. yaş küçültme davaları ne kadar sürer
 5. Depresyon Tedavisi Ne Kadar Sürer
 6. Normal doğum ne kadar sürer?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri