Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

petrol platformunun patlamasıyla Oluşan Canlı Katliamı , Meksikadaki Petrol Platformunun Denizdeki Canlılara Yaptıkları Milyonlarca balık suyun yüzüne vurarak can verdi. Ölü balık sayısı çok fazla
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  petrol platformunun patlamasıyla Oluşan Canlı Katliamı, Meksikadaki Petrol Platformunun Denizdeki Canlılara Yaptıkları

  Sponsorlu Bağlantılar
  petrol platformunun patlamasıyla Oluşan Canlı Katliamı, Meksikadaki Petrol Platformunun Denizdeki Canlılara Yaptıkları  Milyonlarca balık suyun yüzüne vurarak can verdi. Ölü balık sayısı çok fazla olunca koca nehir kayboldu.

  Meksika Körfezi'ndeki BP'nin petrol platformunun patlamasıyla birlikte denizden sızan petrol, Amerika'da yüzyılın felaketine neden olmuştu.

  Aylarca süren çalışma ve yüz milyonlarca dolar harcanmasından sonra sızıntı kapatıldı.Ancak felaket dinmedi.


  New Orleans yakınında Plaquemines Parish'de nehirde yaşayan milyonlarca balık, sızan petrolün nehire karışması yüzünden can verdi.Su yerine petrol soluyan balıklar birer birer ölürken, suyun yüzü milyonlarca balık ölüsüyle kaplandı.


  Son yılların bu en büyük toplu balık ölümünde nehirde sağ tek bir balık bile kalmadı.Ölü balıkların nehirin üstünü kaplamasıyla koca nehir görünmez oldu.Ölü balıkların kötü kokusunun çok uzaklardan bile alındığına dikkat çeken yetkililer, "Petrol sızıntısı nedeniyle nehirde tek bir balık kalmadığı gibi diğer canlıların da tamamı öldü.Bu nehirin tekrar eski hale gelebilmesi için en az 10 yıl gerekiyor" dediler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Petrol Nedir Çok Kısa
 3. Petrol Ne Demek, Petrol Ne Anlama Gelir
 4. Petrol Nedir
 5. Petrol sızıntısı ne demektir?
 6. Petrol enerjisi nedir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri