Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Anne Öpücüğündeki Mühtiş Sır Anne Öpücüğü - Anne Öpücüğü Koruması - Bebekler Hakkında Araştırma - Anne Öpücüğü Bebeği Nasıl Korur İlk kez yapılan bir çalışmayla

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Anne Öpücüğündeki Mühtiş Sır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Anne Öpücüğündeki Mühtiş Sır

  Anne Öpücüğü - Anne Öpücüğü Koruması - Bebekler Hakkında Araştırma - Anne Öpücüğü Bebeği Nasıl Korur  İlk kez yapılan bir çalışmayla yeni doğan bebeğin, annesinin öpücüğü sayesinde korunduğunu belirledi...

  Yeni Zelandalı bilim adamları, ilk kez yapılan bir çalışmayla yeni doğan bebeğin, annesinin öpücüğü sayesinde korunduğunu belirledi.

  Araştırmada bebeklerin, annelerinin ağzından çıkan K12 isimli iyi bakteriyi alıp boğaz ağrısına ve kulak enfeksiyonuna karşı dirençli hale geldikleri tespit edildi.

  New Zealand Herald gazetesinde yayınlanan ve Otago Üniversitesi'nce yapılan çalışmada, araştırmacılar yeni doğan bebeklerin annelerinin ağzından geçen faydalı bakteri sayesinde boğaz ağrısı ile kulak enfeksiyonuna karşı korunduğunu tespit ettiler.

  Daha önce böyle bir araştırma yapılmadığını belirten araştırmacılar, çalışmaya katılan kadınların doğal lastreptococcus salivarius K12 isimli bakteriyi taşıyanları belirlemek için testten geçtiklerini ifade ettiler.

  Bakterinin vücutta kalıp kalmadığını öğrenmek için annelerinden bakteriyi alan bebeklerin önce her hafta, daha sonra ise 6 haftada bir kontrol edileceğini belirten araştırmacılar, bebek büyüdükçe takip edilemeyeceğini, ancak bu çalışmanın gelecek araştırmaların temeli olabileceğini açıkladılar.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Anne Sütü – Anne Sütünün Önemi – Anne Sütü Hakkında Bilmediklerimiz – An
 3. Anne sütü nasıl saklanır, anne sütünün nasıl saklanması gerektiğini biliyormusunuz, Anne S
 4. Kahraman Tazeoğlu, Yine ben geldim, Anne Şiirleri Resimli, Anne Şiiri
 5. Anne Sütünü Vücut Nasıl Üretir Anne Sütü Nasıl Olur Anne Sütünün Özelliği
 6. Anne Sütü Nasıl Artırılır, Anne Sütünü Artıran Yiyecekler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri