Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Çocukları evdeki zehirlenmelere karşı nasıl korursunuz? Ev kazaları büyükleri olduğu kadar çocuk ları da çok sık etkiliyor. Bebek ve çocuk lar gözetim altında olmadıkları her

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çocukları evdeki zehirlenmelere karşı nasıl korumak gerekir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çocukları evdeki zehirlenmelere karşı nasıl korursunuz?

  Ev kazaları büyükleri olduğu kadar çocukları da çok sık etkiliyor.


  Bebek ve çocuklar gözetim altında olmadıkları her dakika kendilerine zarar verebilecekleri bir eşya, malzeme, ortam bulmakta pek de zorluk çekmiyor.

  Evde yaşanan problemlerin başında ise zehirlenmeler geliyor. Temizlik, yemek gibi temel ihtiyaçları karşılayan maddeler çocukların elinde tehlikeli silahlara dönüşebiliyor. Bu nedenle basit önlemlerle çocuğunuzu korumaya almalısınız.
  1. Deterjanların, zemin temizlik malzemelerinin olduğu yerlere çocuğunuzun ulaşmasını engelleyin. Bunun için öncelikle yüksek yerler ve kilitli dolapları kullanın.
  2. Evdeki ilaçları sadece sizin ulaşabileceğiniz yerlerde saklayın. Evde çocuğun ilaçlara ulaşmasını gerektirecek bir durum çoğu zaman yoktur. İlaçları onların bilmediği bir yerde saklamak çözüm olabilir.
  3. Yiyecekleri kendi kaplarında muhafaza edin. Orijinal yiyecek kaplarında hem içeriğin tamamı yer alır hem de son kullanma tarihi detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Böylece yiyecek ve içeceklerin bozulup bozulmadığı rahatça anlaşılabilir.
  4. Alkollü içkileri çocukların bulamayacağı yerlerde tutun. Sizin için küçük sayılan miktarlar çocuğunuz için ölümcül olabilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kötü Davranışlarda Bulunanlara Karşı Nasıl Davranmamız Gerekir
 3. Diş Sağlığımızı Korumak İçin Neler Yapmamız Gerekir
 4. Sağlığımızı korumak için neler yapmamız gerekir
 5. Sizce okulda çocukları hastalıklardan korumak için alınabilecek önlemler.
 6. Çocukları Ev Kazalarından Korumak
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri