Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Tuz Hamurundan Süsler 1. adım. hamur yapın Bir karıştırıcı içine çok amaçlı un 1 / 2 bardak sofra tuzu , 1 / 2 su bardağı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Tuz Hamurundan Süsler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Tuz Hamurundan Süsler  1. adım. hamur yapın
  Bir karıştırıcı içine çok amaçlı un 1 / 2 bardak sofra tuzu, 1 / 2 su bardağı su ve 1 bardak koyun ve yapışkan bir hamur formları kadar birleştiriyor. Eğer renk Denemek isterseniz, su koyu çay veya kahve 1 / 2 fincan yerini alabilir. emin tüm un dahil olun. , Hamur çıkarıp iyi unlu yüzeye 7 ila 10 dakika boyunca yoğurun. Bir kez pürüzsüz ve elastik hissediyor, sen süsler yapmaya başlamak için hazırsınız. Hamurun Bu miktar altı gnomes, iki kardan adamlar ve farklı boyutlarda sekiz kar taneleri için yeterli oldu. Tarifi kolay, iki katına olabilir, ama plastik sargısıyla kullanmadığınız hamur tutmak için hızlı çalışır ve emin olun - tuz hamur oturmak gibi değil.

  2. adımı. süsler olun
  Tuz hamur son derece esnek ve bağışlayıcı olduğunu, bu nedenle çeşitli şekillerde de ondan süsler yapabilirsiniz. bir gnome ve bazı kar taneleri - - şekiller çeşitli yapmak için, yaklaşık 1 / 4 "kalınlığında kadar sonra benim favori çerez kesiciler kullanılır bu parti için, şeker kurabiye hamuru gibi dışarı haddelenmiş.

  gnomes için, şapkalar ve ceketler için bazı hamur kırmızı boya ile boyama gıda kullanılır - bu yüzden lateks eldiven giyen tavsiye ederim, ÇOK dağınık ise elle renk sizi mix ve balmumu iki yaprak arasında boyalı hamuru yayıyoruz Kağıt Karşı ve oklava korumak için. O zaman onları shaggy sakal yapmak için biraz sade hamur ile sarımsak basın kullandı. hamur dekorasyon ekstra parçalar eklemek için, sonra yavaşça basın üstünüze yapışıyor istediğiniz parçasının arkasında biraz su sürün. Eğer onları istediğiniz gibi boyutlu yapabilirsiniz.


  süsler oluşmuş sonra, onlardan asmak için delik açmak için bir bambu şiş ile poke. Sanırım ters ucunda, iki kez uzattı var, bu yüzden bir çelenk içine benim kar taneleri yapmaya karar verdim. , Bu fırında onları pop zamanı içinde sonra delik var. Hatta gece onları bırakabilir - Esasen, bu yüzden 4-6 saat için 200 derece fırında gitmek, onları nem tüm kurumasına istiyorum. Bir zamanlar onlar, katılaşmış onları alıp tamamen soğumasını bekleyin.


  3. adımı. Süslemeleri ve bitiş
  onlar boya ve her tür kalemler için lütfen almak - Bu süs eşyaları hakkında güzel yanlarından biri de çeşitli şekillerde bitmiş olabilir olmasıdır. benim gnomes için, ben, kalem ile bir çift göz üzerine çekti ve onları olduğu gibi bıraktı. benim kar taneleri için, ben, kırmızı kalem ile onlara küçük dönen karalamalar çeşitli çekmek için karar sonra bir çelenk içine kasap sicim ile sinirli.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Buzdolabındaki Süsler Neden Düşmez
 3. Fimo Hamurundan Güllü Takılar
 4. Yeni Taşlı dekoratif süsler, taş işlemeli kenar süsleri, degişik tasarımlı süsler
 5. Oyun Hamurundan Portakal
 6. Bebeklerinizin Kazaklarına Süsler Yapın
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri