Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Çocuklar için çoraptan yapılmış çok şirin kız ve erkek oyun cak bebekler. Çoraptan yüz kısmı keçe aplike edilerek yapılmış bir kundaklı bebek. Alttaki fotoğraflarda çorap
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çocuklar için çoraptan yapılmış çok şirin kız ve erkek oyuncak bebekler.

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çocuklar için çoraptan yapılmış çok şirin kız ve erkek oyuncak bebekler.  Çoraptan yüz kısmı keçe aplike edilerek yapılmış bir kundaklı bebek.  Alttaki fotoğraflarda çorap ve eldiven kullanılarak bebek yapılışı anlatılıyor. Eldiven yerine başka bir çorapta kullanılabilir. Gerekli malzemeler: Çorap, eldiven, iğne, elyaf, saç için ipler-dikiş ipi, yapıştırıcı, göz için boncuklar, saçları şekillendirmek ve kesim için makas, tarak.


  Çoraplardan yapılmış çeşitli hayvancıklar; fil, tavuk, kardan adamlar, aslancıklar, iki çoraptan yapılmış dinazor, bebek çorabından yapılmış bebek oyuncağı, balık, farecik, horoz, çorap kuklalar, değişik yaratıklar ve ahtapot.


  Çoraptan oyuncak maymun yapımını alttaki fotoğraflardan öğrenebilirsiniz. Maymun bir çift çoraptan yapılıyo. Bir çorap komple baş ve gövde olarak kullanılıyor. Diğer çorap çifti ise altta gördüğünüz parçalara ayrılıyor. Soldaki parçalar yukarıdan aşağı ağız-burun kısmı, yuvarlak parçalar kulaklar, uzun ince parça kuyruk, kalan diğer iki parça ise kollar olarak değerlendirilmiş.

  Çoraptan -eski kitaplardan alınmış- kedi ve köpek oyuncaklarının yapılışı anlatılmış.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Çocuklar İçin Yumuşacık Oyuncak Bebekler, Yumuşak Çok Şirin Çocuk Oyuncakları
 3. Çocuklar için şirin kız gifleri, çocuklar için gifler
 4. Örgüden yapılmış oyuncaklarlar, El Örgüsü Oyuncak Bebekler, El Örgü Oyuncaklar, El Emeği Ö
 5. Çoraptan yapılmış şirin kediler
 6. Çoraptan Oyuncak Yapma
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri