Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yünden Anlatımlı Köpek Yavrusu Yapımı , Yünden Köpek Yapımı , Yünden Şirin Bir Köpek Yapımı , Tek Tek Anlatımlı Yün Köpek Yapımı LJ kullanıcı yazar
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yünden Köpek Yapımı, Yünden Şirin Bir Köpek Yapımı, Tek Tek Anlatımlı Yün Köpek Yapımı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yünden Anlatımlı Köpek Yavrusu Yapımı, Yünden Köpek Yapımı, Yünden Şirin Bir Köpek Yapımı, Tek Tek Anlatımlı Yün Köpek Yapımı


  LJ kullanıcı yazar anton-agarkov: Ben o yün çeşitli hayvanların yapılabilir derseniz ben sizi şaşırtabilir ki mümkün değildir. Sayısız iğne vurur sonra valyalschitsy yün bulutlar bir köpek, bir kirpi ya da bir tilki için yapabilirsiniz. Ama her sanatçı çocuklarının kendisini bir parça, onun karakterini ve düşüncelerini yatırım. Bugün Tanya Barakovoy size tanıtacağız - nezaket, tevazu ve tatlı bir cazibe ile olan yaratıklar verir kalifiye işçi.  Petersburg Master - - ablam bana bir dergi Tatiana gösterdi zaman kırmak ve yazar çok unutulmaz oyuncaklar karşılamak için kuzey sermaye gitmek için hazırdı. Ancak sürücü gerekmez ortaya çıktı. Victoria Trump Moskova'da oyuncaklar keçe bir ana sınıf Tanya ikna etmeye değer önemli çaba olmuştur. Neyse ki, onun tüm çabaları başarı ile taç vardı ve hayvan yünü ruh gibi Tatiana, istekli usta göstermek bizim için birkaç gün çıktı.

  Ben dükkanı zaten bana tanıdık girdiğinde, tüm ustaları vardı "Keçe" ve Tatiana bir master class başladı. O hazırlık ışığında telaş onu çalışmalarına başlamadan önce gerçekten Tatiana tanımak değil, bu yüzden ben ona çalışma, günlük kayıtları ve Vicki Trump hesapları iyi eller var deneyimlerinin ilk izlenim. Şimdi bir ana sınıf yürüten olarak bakmak zorunda kaldı.

  Tatiana sıcak öğrencilerine karşıladı ve onun hikayesi başladı. Kulak küçük bir yay ile schekastogo komik kedi yavrusu - İlk başta, o iğneler, yün ve gelecek oyuncak beyaz resim seti ana sınıfının tüm katılımcılara dağıtıldı. Tatiana ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, yün olan (her renkte ve inceliklerini) ve tüm bu güzel bir şey almak için yapmamız gereken iğne (çok farklı, ben Çiçek Victoria Trump Keçe hakkında önceki röportaj da söylediğimiz gibi), ne .


  Oyuncak gözler


  Ve bu burunlarını oyuncaklar boyanır


  Araçlar pimokatov bugün


  Her zaman olduğu gibi el sanatları ile uğraşırken, ya da en güzel şey basit malzeme ile başlar. Bu nedenle bu vesileyle oldu: komik yavru kedi schekasty kürk küçük bir bulut doğar. Bir kedi yavrusu geleceği baş - İyi ellerde parmaklar çok yakında bir top haline beyaz iplikleri karışık. Başına birden fazla darbeler altında iğne burun, kedi gözler ve ağız gülümseyen saptandı.


  Kedi namlu Bu arada yanaklar, kulaklar ve gözler boncuk gibi ortaya çıktı. Ağızlıklar ifade hat şekli: şefkatle ağlamaklı biri, zeki ve yaramaz biri. "Onu böyle kulak bırakmak ister misin? Siz karar verin - onun anne konum ". Odasında tüm konuşma aşağı ölür, ve uzun süre tek ses iğne valyalschits bir hışırtı olduğunu. Ve bu sessizlik, biz Tatiana hikayesi dönün.  Ancak iş ve yaratıcı arama hikayeler, en ilginç cevapsız: Tatiana hissetti gelmislerdi. Bizimle alışveriş sonra hala orada, ama kitap ve malzemeler için Moskova'dan getirilen Roma Lakhin oldu: - Ve bu şekilde döndü. Kulübümüz, toplantı ve tam gövdeleri ile sumochnik olarak gelir. Biz bu çanta peşinden ayrılmıyor ve tüm kadar tersledi. Ve bir kez o wallow hakkında küçük bir kitap getirmişti. Daha sonra bu tekniğin henüz emekleme bulunmaktadır. Kitapta bazı kitaplar, yün, ve biz bir veya şekil yoktu nitelendirdi. Bir tavşan - Moskova gerekli araç ve saç keçeleşmiş ve ilk oyuncak sipariş I, onun küçük kitabında bu satın aldı. Çok sıcak değil tavşan çıktı.


  Ben yün çalışmak gibi, ben benim hissettim. Ben yeni bir iş için insanların tepkileri gördüm ve sanki ben almış, fark ettim. Birkaç yıl için bile bebek Okulu'nda dersler yol, ancak daha sonra bırakmak zorunda kaldım - insanlar olmadan ders ve okul kayıt başladı. Keçe önce ben kendi çıkarlarını daraltmak zorunda kaldı - dağıtmak için hiçbir zaman. Rağmen Geçenlerde gerçekçi bir çiçek tasarım bir ana sınıfı için gitti - polimer kil renkleri yaratmak. Takı zveryatam yapmak - gelecekte, yararlı olduğuna karar verdi. Ben dört yıl boyunca hissetti ve şimdi diğer bebek yok edilmiştir.


  Kız bir kedi pençeleri yapmaya başlamadan önce biraz zaman oldu. Tatiana bacaklarda ve gövde güçlendirmek için nasıl açıklanabilir, bu yüzden doğal görünüyor. Onun karikatür, zveryata doğal bir görünüm ve anatomik olarak kendi duruşları doğru fark ettim. Hayvan çizim: sorduğumda Tatyana sanat okulu her yaz bu hayvanat bahçesinde uygulama düzenlenen söyledi. "Devam edin, ben ben büyümesini bacak değil düzeltmek için eklemelisiniz burada sevmiyorum anlıyoruz. O oturur gibi hayvan kemikleri, düzenlenir ben poz zor çalışırken, o zaman, iskelet bakmak. "


  Dikkat çekici ve daha fazlası - nazik ve ana gibi metresi gibi eserleri aittir. "Mama" - Onu adresi, öğrencilerden duymuştu bir kelime: "Siz annesi olan, sadece olması nasıl karar verebilirsiniz." Tüm Tatiana çalışmaları, küçük bir onun tutum bir oyuncak bile zor iş yaratılması olarak adlandırılan, böylece zveryatam annelik bu parlak ruhu nüfuz hissetti. Bu yaratma, yeni bir canlının doğum.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yapraktan Ağaç ve Köpek Yapımı
 3. Köpek eğitim hakkında - köpek eğitiminde dikkat edilecek püf noktalar - köpeler nasıl eğit
 4. köpek ile ilgili şiirler, köpek şiirleri, en güzel köpek şiiri, köpek şiiri
 5. Köpek Yıkama Makinası, İnanılmaz İcat, Köpekleri Yıkama Makinası Resimleri, Köpek Yıkama M
 6. Eldivenden Köpek Yapımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri