Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ayakkabı - Ana Sözleşme Örneği AYAKKABI 1. a. Her türlü kadın , erkek ve çocuk ayakkabıları , botları , çizmeleri , terlikleri ve benzeri mamulleri

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ayakkabı - Ana Sözleşme Örneği

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ayakkabı - Ana Sözleşme Örneği


  AYAKKABI

  1.a.Her türlü kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, botları, çizmeleri, terlikleri ve benzeri mamulleri üretmek, ürettirmek, alıp satmak, pazarlamak, ithal ve ihraç etmek, bu amaçla yurt içinde ve yurt dışında sınai ve ticari tesisler kurmak.
  2.b.Her nevi ayakkabı, terlik yapımında kullanılan poliüretan, PVC taban ve kalıplarının imalatını, alımını, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak ve yaptırmak.
  3.c.Her türlü kadın ve erkek çantası, cüzdanı, portföyü ve kemerinin üretimi, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.
  4.d.Her nevi ayakkabı tabanı, kösele, lastik, plastik, kauçuk ve ayakkabılarda kullanılan her çeşit astarlık ber, astarlık deri yapıştırıcılar, aksesuar, toka, bağ vb. fort, bombe, tela gibi malzemeler ökçeler, ökçe kalıpları, vardelaların imalatı, ithalatı, ihracatı, dahili ticareti yapmak.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İthalat ihracat ana sözleşme örneği
 3. Canlı Hayvan Ana Sözleşme Örneği
 4. CAM-AYNA Ana Sözleşme Örneği
 5. AKTARİYE VE KURUYEMİŞ - Ana Sözleşme Örneği
 6. ELEKTRİK MALZEMELERİ - Ana Sözleşme Örneği
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri