Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Bosna-Hersek hangi aylarda ziyaret edilmeli? Bosna Hersek yılın her ayında ziyaret edilebilir. Ülke bahar ve yaz aylarında oldukça güneşlidir. Kış ayları ise kayak yapmak için

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bosna-Hersek hangi aylarda ziyaret edilmeli?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bosna-Hersek hangi aylarda ziyaret edilmeli?

  Bosna Hersek yılın her ayında ziyaret edilebilir. Ülke bahar ve yaz aylarında oldukça güneşlidir. Kış ayları ise kayak yapmak için son derece uygundur.

  Bosna-Hersek’in keyfini yılın herhangi bir zamanı sürmek size kalmış ancak bahar ayları en güzel zamandır. Doğa oldukça yeşil ve her yer çiçek açmıştır. Günler ılıkken, akşam saatleri hafif bir serinlik hakimdir.

  Bosna halkı son derece sosyaldir ve hem gündüz hem de gece gençlerin düzenlediği çok sayıda organizasyon bulunur. Bosna-Hersek Alpleri ve Akdeniz’i en güzel şekilde yaşayabileceğiniz ülkedir.

  Her mevsim Bosna

  Yaz zamanı, Bosna çok güzel ve sıcaktır hatta Akdeniz’de kalan Hersek tarafı daha da sıcaktır (30+ °C). Ekim ve Kasım kalabalıktan kaçanlar ve portakal zamanını yakalamak isteyenler için isabetli bir seçim olacaktır. Kızıl ve sarı yapraklar tüm ormanları ve ağaçlık alanları kaplar.

  Bu aylarda serin ve yağışlı havayla beraber güneşli günler de yaşanır. Bosna’nın özellikle dağlık bölgelerinde kış ayları soğuk geçer ve kar kalınlığı oldukça yüksektir. Kayak seviyorsanız sizin için en uygun zaman Ocak-Mart ayları arası olacaktır.

  Bu üç ayda Bjelasnica, Igman ve Jahorina dağlarında olimpik kayak şartları mükemmele ulaşır. Bu sürede, bölge halkı adeta buraya akar. Eğer gelmeyi düşünüyor ve teleferiklere yakın bir yerde kalmak istiyorsanız rezervasyonunuzu erkenden yaptırmalısınız.

  Yol temizleme çalışmaları gün geçtikçe gelişmektedir fakat kışın yollar Avrupa seviyesinde değildir. Bu nedenle araçla geleceklerin kar zincirine sahip olmaları gerekir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bosna-Hersek pahalı bir ülke mi?
 3. Bosna-Hersek gezisi için vize gerekir mi?
 4. Bosna hersek bayrağının anlamı
 5. Bosna Hersek Milli Marşı Sözleri,Bosna Hersek Milli Marşı, Bosna Hersek Ulusal Marşı, Bosn
 6. Bosna Hersek'in yönetim şekli nedir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri