Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Bilgisayar Bilgisine Güvenmeyen Lütfen Bu işlemleri Yapmasın... Değişiklikler :: Mavi , yeşil Progress Bar :: Şeffaf anasayfa paneli :: Windows 8 giriş arayüzü :: Windows
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Windows 7 İçin Windows 8 Teması

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bilgisayar Bilgisine Güvenmeyen Lütfen Bu işlemleri Yapmasın...

  Değişiklikler

  :: Mavi, yeşil Progress Bar
  :: Şeffaf anasayfa paneli
  :: Windows 8 giriş arayüzü
  :: Windows 8 başlat çubuğu
  :: Longhorn sitili Explorer

  TEMA NASIL KURULACAK ?

  İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içersinde Windows, Themes, System32 ve Logon Screen klasörleri bulunuyor. Öncelikle Windows klasörünün içine giriyoruz. C:\Windows klasörüne gidip buradaki Explorer.exe dosyasını yedekliyorsunuz. Daha sonra Explorer.exe dosyası üzerinde fareni sağ tuşuna basın properties bölümünü seçin. Burada önce Securty bölümü daha sonra advance bölümü ve buradan da owner bölümüne gelin. Burada edit seçeneğini işaretleyin. Burada Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Daha sonra Securty bölümüne ve edit seçeneğini seçin. Yine Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Burada Full control seçeneğini işaretleyin. Daha sonra tamama basın. Şimdi C:\Windows klasörü içersindeki Explorer.exe dosyasının adını explorer.exe.old olarak değiştiriyoruz. Ve indirdiğiniz Windows 8 Tema içersindeki Explorer.exe dosyasını buraya kopyalıyorsunuz. İşlem tamam.

  İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içersindeki Themes klasörünü C:\Windows\Resources \Themes klasörü içersine kopyalıyorsunuz.

  Sıra geldi dll dosyalarını değiştirmeye c:\Windows\System32 klasörü içersine giriyorsunuz. Öncelikle imageres.dll ve shell32.dll dosyalarını buluyorsunuz. Daha sonra bu dosyalar üzerinde farenin sağ tuşuna tıklıyorsunuz ve properties bölümünü seçin. Burada önce Securty bölümü daha sonra advance bölümü ve buradan da owner bölümüne gelin. Burada edit seçeneğini işaretleyin. Burada Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Daha sonra Securty bölümüne ve edit seçeneğini seçin. Yine Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Burada Full control seçeneğini işaretleyin. Daha sonra tamama basın. Buradaki imageres.dll ve shell32.dll dosyalarının isimlerini imageres.dll.old ve shell32.dll.old olarak ayarlayın ve tema için indirdiğiniz imageres.dll ve shell32.dll dosyaları c:\windows\system32 klasörü içersine kopyalayın. İşlem tamam.

  İndirdiğiniz tema içersindeki Logon Screen klasörünün içersindeki dll dosyalarını da C:\Windows\Branding klasörü içersinden yukarıda anlattığım gibi kullanıcı değiştirme izni vererek klasör içersine kopyalıyorsunuz. Windows 8 temanız hazır.
  Download (Hotfile)
  http://hotfile.com/dl/88465385/39db3...ows-7.rar.html

  Kod:
  http://hotfile.com/dl/88465385/39db3b8/Windows-8-themes-For-Windows-7.rar.html
  Downlaod(UploadedTo)
  http://ul.to/396ptf

  Kod:
  http://ul.to/396ptf


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Xp İçin Windows 7 Teması 2018
 3. Windows 7 Call of Duty Black Ops Teması Duvar Kağıtları
 4. Windows 7 Siyah Kahve Teması
 5. Windows 7 Leopard Dark Teması full indir
 6. Windows 7 Call of Duty Modern Warfare 2 Teması
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri