Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Edebiyatın Anlamı Edebiyatın anlamı: duygularımız , düsüncelerimizi hayallerimizi...güzelve etkili bir şekilde sözle yada yazıyla anlatma sanatıdır.Edebiyatgüzel sanatların bir dalıdır. Edebiyatın Amacı: İnsanı dahada insanlastırmaktır.Edebiyatla iç

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Edebiyatın Anlamı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Edebiyatın Anlamı
  Edebiyatın anlamı: duygularımız,düsüncelerimizi hayallerimizi...güzelve etkili bir şekilde sözle yada yazıyla anlatma sanatıdır.Edebiyatgüzel sanatların bir dalıdır.

  Edebiyatın Amacı: İnsanı dahada insanlastırmaktır.Edebiyatla iç içeolan insanlar kendisiyle,ailesiyle ve toplumdaki herkezle iç içeolurlar.Edebiyatın konuşu insan,yaşam ve doğadır.

  Edebiyatın İçeriği: Edebiyatla işlenen bir konu yazarın konuyu ele alışsebebi dil ve anlatım özellikleri edebiyatın içeriğini oluşturur.Kültürve birikimleri ölçüsünde hayal güçlerinide katacakzenginleştirirler.Edebi yatın malzemesi dildir.

  Edebi Eserler: Şanat değeri olan bir değerdir.Raşgele yazılmış bir yazıyada siir edebi eser olamaz.Edebi eşerlerdikkatle kullanılmış bir dilvardır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Edebiyatın Psikoloji ile Olan İlişkisi
 3. Edebiyatın Psikoloji ile ilişkisi Nedir
 4. Edebiyatın Konusu Ve İşlevi Adlı Metne Göre Edebiyatın Görevi Nedir
 5. Edebiyatın diğer bilim dallarıyla ilişkisi hakkında bilgi, Edebiyatın diğer bilim dallarıy
 6. Milli Edebiyatın Özellikleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri