Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Yazı Kitap , bize bilmediklerimizi öğretir. Görmediğimiz yerleri tanıtır. Kitap okunduğu zaman göze , din lendiği zaman kulağa seslenir.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Yazı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Yazı

  Kitap, bize bilmediklerimizi öğretir. Görmediğimiz yerleri tanıtır. Kitap okunduğu zaman göze, dinlendiği zaman kulağa seslenir. Kitaplar zamanımızı değerlendiren birer arkadaştır. Kitaplarla arkadaşlık küçük yaşta başlarsa bu güzel alışkanlık büyüyünce de sürer gider.

  Kitaplar doğruyu, güzeli, iyiyi, yararlıyı bulmamıza yardım eder. Kitaplar yaşamı sevdirir. Dünyayı güzelleştirir. İçimizi aydınlatır. Yazarlar, kitaplar aracılığıyla yüz binlerce insana seslenirler. Yazarın düşünceleri, kitaplar aracılığıyla ülkeden ülkeye yayılır. Bilgiler en uzak yerlere ulaşır. Yazarla okuyucu arasında bir bağ kurulur. Bir yakınlık sağlanır.

  Kitapların satıldığı yere kitabevi, konulduğu yere kitaplık denir. Herkesin yararlanması, okuması, başvurması için kurulan ve içinde kitaplar bulunan yere "kütüphane" denir.

  Her tür kitabı kolaylıkla bulabileceğimiz kütüphaneler bizleri beklemektedir. Ödünç kitap veren kütüphaneleri sık sık ziyaret etmeli; haftada en az iki üç kitap okumalıyız. Okuduğumuz ve ödünç aldığımız kitaplardan başka insanların yararlanacağını da unutmadan, onları iyi korumalıyız.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Kompozisyon
 3. Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Anı
 4. Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Genel Bilgi
 5. Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Açıklama
 6. Dünya Çocuk Kitapları Haftası İle İlgili Şiirler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri