Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Premium (LIFESTYLE®) DVD Sistem Leri Eksiksiz DVD ev eğlence sistem leri. Mekanınızla kaynaşmak üzere tasarlanmış sistem lerden , öne çıkan müzik ve film performansı. LIFESTYLE®

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Premium (LIFESTYLE®) DVD SistemLeri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Premium (LIFESTYLE®) DVD SistemLeri


  Eksiksiz DVD ev eğlence sistemleri. Mekanınızla kaynaşmak üzere tasarlanmış sistemlerden, öne çıkan müzik ve film performansı.

  LIFESTYLE® 48 DVD ev eğlence sistemi

  Komple çözüm: yüksek performans, zarafet, kullanım kolaylığı ve genişletilebilirlik.
  En özel LIFESTYLE® DVD sistemimizdir.
  Dijital olarak 340 saate kadar müziği depolar ve düzenler. DVD/CD oynatıcısı ve JEWEL CUBE® hoparlör teknolojisi ile filmlerin keyfini çıkarın. ADAPTiQ® sistemi ise, sesi odanızın akustiğine göre özelleştirir.

  Önemli Özellikleri:
  ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistemi
  BOSE® bağlantısı
  JEWEL CUBE® hoparlör takımı
  LIFESTYLE® medya merkezi
  Merkez kanal hoparlörü
  uMusic® akılllı (playback) müzik sistemi "Özel DJ'iniz"
  Yeni ACOUSTIMASS® modülü
  Genel bakış
  Oturma odanızdaki ev sineması BOSE® LIFESTYLE® 48: dünyanın en konforlu sinema salonunu yaratır.

  LIFESTYLE® 48 Seri III DVD ev eğlence sistemi film, müzik ve hatta CD koleksiyonunuzla ilgili fikirlerinizi değiştirecek. Medya merkezinde dijital olarak 340 saate kadar müzik depolayabilir ve bir DVD/CD oynatıcıya sahiptir. ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistemi odanızı analiz ederek LIFESTYLE® sisteminizi daha iyi performans gösterecek şekilde ayarlar. Küçük, ödüllü JEWEL CUBE® hoparlörler, odanızı harikulade surround sesle doldurur. Ve dahası da var. BOSE® bağlantısı ev ağı oluşturma teknolojisi uyumlu BOSE® ürünleri için 14 ek odaya kadar bağlantı oluşturulabilmesini sağlar.

  Odanızın kendine has özellikleri vardır. Sisteminizin de.

  LIFESTYLE® 48 III DVD sisteminin gizli güzelliği, müzik ve filmlerden basit şekilde zevk almanızı sağlayan BOSE® teknolojisinde yatar. Duyduğunuz sesi etkileyen boyut, şekil, dokular ve diğer elemanlar gibi faktörleri içeren ana odanızla başlayın. Yalnızca LIFESTYLE® DVD sistemlerinde bulunan ADAPTiQ® sistemleri, odanızı analiz etmek, ve sonra LIFESTYLE® sisteminizi sorunsuz, yüksek kalitede performans için ayarlamak üzere geliştirilmişlerdir.

  Mobilyaları, hoparlörleri veya herhangi bir şeyi, olabilecek en iyi sesi elde etmek için oda içinde taşımanıza gerek yok. Yalnızca oda içinde beş farklı dinleme noktasında oturmanız yeterli, ADAPTiQ® sistemi otomatik olarak gerekli ayarlamaları yapacaktır.

  Dijital DJ'inizle tanışın.

  Değerli ama hantal CD koleksiyonunuzu düzenlemenin zorluğunu bir düşünün. LIFESTYLE® 48 III DVD sistemi, 340 saate kadar müzik depolayabilen eşsiz BOSE® teknolojisi ile bunu ortadan kaldırır. uMusic® akılllı (playback) müzik sistemi "Özel DJ'iniz" aslında sizin müziğinizi dinler ve tercihlerinizden öğrenerek sevdiğiniz parçaları seçer. CD aramaya veya hangisini dinleyeceğinizi karar vermeye çalışmaya son. Hangi ruh halindeyseniz, uMusic® sistemi dinlemek istediğiniz şarkılarla hazırdır.

  Ve onları neredeyse her yerden dinleyebilirsiniz. BOSE® bağlantısı ev ağı teknolojisi 14 ek odada ve hatta dış mekanda dahi kaliteli sese imkan verir. Uyumlu BOSE® ürünlerini ekleyerek, aynı LIFESTYLE® sisteminden iki farklı ses kaynağına erişimin yanı sıra, her odada bağımsız ses kontrolünün de keyfini çıkarın.

  Odanızı surround sesle doldurun, ekipmanla değil.

  LIFESTYLE® 48 DVD III sistemi, gerçeğe yüksek benzerlikte ses sağlamak üzere ödüllü JEWEL CUBE® hoparlör takımı dizileri'ne sahiptir – yalnızca 11,4cm yüksekliğindedir. Bunlar en küçük ve güçlü hoparlörlerdir, ve size kendi boyutlarının birkaç katı büyüklükteki hoparlörlerden umduğunuz sesi sağlarlar. Ve derli toplu bir yatay merkez hoparlör, düz panel ekranlarla iyi bir uyum sağlarken diyalogları ekrana kilitler.

  Patentli ACOUSTIMASS® modülü aksiyon sahnelerine hayat veren ve müziğe tamlık katan düşük notaları yeniden seslendirme özelliğine sahiptir. Ve ACOUSTIMASS® modülü gözden uzağa yerleştirilebilir, ve tüm ses daha küçük hoparlörlerden geliyor gibi görünür.

  Ayrıca, klasikleri çalmaya bayılır.

  Dijital medyaya olan ilginiz, VHS'ye kayıtlı eski filmlerden ve TV şovlarından oluşan koleksiyonunuzdan vazgeçtiğiniz anlamına gelmez. LIFESTYLE® 48 DVD sistemi, bu paha biçilmez eserleri yenileştirmek için patentli BOSE® teknolojisine sahiptir. Özgün VIDEOSTAGE® 5 kod çözme sistemi ve Dijital 5.1 kod çözücü, pratik olarak her kaynaktan yüksek kalitede bir 5.1-kanal surround deneyimi sağlarlar.

  LIFESTYLE® 48 III DVD sistemi yenilikçi yaklaşımlar sayesinde, dinleme deneyiminizi kolaylıkla özelleştirmenizi sağlar. Ve bunu BOSE®'dan beklediğiniz performans, zarafet ve sadeliği biraraya getirerek yapar.

  Özellikler
  ACOUSTIMASS® modülü
  BOSE® tarafından üretilen bu yenilikçi teknolojide, sinema ses ve efektlerini daha geniş bir aralıkta sunmak için küçük hoparlörler kullanılmaktadır. ABD patentli BOSE® tasarımı, duyulabilir ses bozukluğu olmaksızın tüm kanallar için düşük frekanslar üretir. Modül, bir perde veya sandalye arkasına yerleştirildiğinde, tüm ses sanki daha büyük bir setten geliyormuş gibi gelir.

  Bileşik sistem tasarımı
  Her bir bileşenin - hoparlörler ve elektronik aletler - birbiri ile uyum içerisinde çalışmasını sağlayarak, klasik sistemlerin erişemeyeceği performans ve basitliği sunarlar.

  DIRECT/REFLECTING® hoparlör teknolojisi
  Yansıtılan ve yönlendirilen sesin doğal dengesinden gerçeğe benzer ferahlığı deneyimleyin - canlı bir performansa yakın. Efsanevi BOSE® teknolojisi, canlı bir konserin doğal ferahlığı içinde sesi yansıtmak ve yönlendirmek için tasarlanmıştır. Stereo sesi neredeyse odanızın her yerinde deneyimleyin, yalnızca "küçük/özel bir noktada" değil.

  Dijital 5.1 kod çözücü
  5.1-kodlu DVD'ler, DBS veya HDTV'den geliştirilmiş gerçeklik sağlar.

  Kontrol integrasyonu
  LIFESTYLE® sisteminin radyo frekansı kumandası, ev eğlence sisteminizin diğer kızılötesi alıcı ekipmanları üzerindeki birçok popüler fonksiyonu çalıştırmaya yarar: TV, VCR, kablolu kutusu/uydu alıcısı, kişisel video kaydediciler ve CD değiştiriciler. TV sensörü ev eğlence sisteminizi tek-tuşla çalıştırır.

  LIFESTYLE® medya merkezi
  Bu zarif medya kontrol merkezi ile, en son medya formatlarının (DVD, DVD-R, CD, CD-R/RW, VCD, PCM, digital 5.1, ***, MPEG-2) keyfini çıkarın. Dahili DVD/CD oynatıcı ve AM/FM tuner, ikisi birlikte bir dizi entegre teknoloji ile, bugünün pekçok audio & video içeriğini yüksek kalitede sağlarlar.

  Merkez kanal hoparlörü
  Sisteminizin gerçek sinema sistemleri ile hem estetik, hem akustik olarak eşleşmesini sağlar. Diyalogların ortadan gelmesini temin eder.

  Teknik Özellikler
  1 video giriş/1 video çıkış (composite, S-video, ve component - component video requires included adapters(2))

  Giriş ve seçilebilir 4 ses kaynağı (4 analog, 4 coaxial digital, 1 optik digital)

  Stereo analog çıkış

  Digital çıkışlar: 1 optik, 1 coaxial

  Boyutlar

  Media merkezi • 9,4cm Y x 39,9cm G x 29,2cm D • 4,1kg

  Kübik hoparlör • 11,4cm Y x 5,7cm G x 8,3cm D • 0,5kg

  Merkez (orta kanal) hoparlör • 6cm Y x 14cm G x 6,7cm D • 1,07kg

  ACOUSTIMASS® modülü • 33cm Y X 54,9cm D x 20,3cm G • 11,9kg

  Toplam nakliye ağırlığı • 33kg

  Kutu İçeriği

  Media merkezi
  ACOUSTIMASS® modülü
  4 Kübik hoparlör
  1 yatay merkez (orta kanal) hoparlör
  Uzaktan kumanda
  5 hoparlör kablosu: 3 ön hoparlör kablosu ve 2 surround hoparlör kablosu
  Ses giriş kablosu
  Stereo ses kablosu
  Video kablosu (1,8m)
  S-video kablosu
  2 component video adaptörü
  Montaj klavuzu
  ACOUSTIMASS® modülü ve hoparlörler için lastik ayak
  4 AAA pil
  TV on/off detector
  AM loop anten
  Discs 1 ve 2
  FM anten
  Opsiyonel IR emitter kablosu
  Media merkezi güç kaynağı
  ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistem kulaklığı
  ACOUSTIMASS® modül 230v Elektrik Kablosu
  Media merkez orta güç kaynağı 230v Elektrik Kablosu

  LIFESTYLE® 38 DVD ev eğlence sistemi


  Genel bakış
  uMusic® akıllı playback sistemi ve CD içeriği arşivleme özelliklerine sahip en popüler LIFESTYLE® sistemimiz.

  BOSE® LIFESTYLE® 38 DVD sistemi eğlence tercihlerinizi, BOSE® ses kalitesinde dinlemeniz, öğrenmeniz ve uyarlamanız için tasarlanmıştır. ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistemi LIFESTYLE® sisteminizi odanızın kendine has akustik özelliklerine göre analiz eder ve ayarlar. Yenilikçi uMusic®; sistemi 200 saate kadarlık müziği depolar ve düzenler, böylece 14 ek odaya – hatta dış mekana – kadar müziği BOSE® bağlantısı ev ağı oluşturma teknolojisi ile dinlersiniz. Şık bir medya merkezi, entegre bir DVD oynatıcı ve AM/FM tuner olarak çalışır. Ve DIRECT/REFLECTING® kübik hoparlör takımları dekorunuza zarif şekilde uyum sağlar.

  Devrimsel teknolojiler dinlemeyi daha kolay hale getirir

  LIFESTYLE® 38 DVD sistemi, dinlemeyi kolay ve heyecanlı hale getiren patentli yeni teknolojilerle, performans, zarafet ve sadeliğin mirasını ileri taşımaktadır. ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistemi oda akustiklerinizi ve hoparlörlerinizin yerleşim biçimini değerlendirir. Ardından sesi oda ortamınıza otomatik olarak ayarlar ve sorunsuz BOSE® kalitesi performansı sağlar.

  Artık, yıllardır derlemiş olduğunuz CD koleksiyonunu değerlendirin. Parmaklarınızın ucunda binlerce şarkıya sahip olabilecekken, neden yalnızca yer kaplasınlar? LIFESTYLE® 38 DVD sistemi, 200 saate kadar müzik depolayabilen uMusic®; akıllı playback sistemine sahiptir. CD'lerinizi dinlerken, uMusic®; sistemi tercihlerinizi öğrenir ve istediğiniz şarkıları otomatik olarak seçerek çalar. Menü yok, çalma listesi yok, bilgisayar yok.

  Tüm bu teknoloji, DVD oynatıcı ve AM/FM tunere sahip tek bir zarif LIFESTYLE® medya merkezi toplanmıştır.


  BOSE® sesinin evin her noktasında keyfini çıkarın

  Tüm LIFESTYLE® DVD sistemleri, BOSE® sesini 14 odaya, – hatta dış mekana – kadar taşımak için BOSE® bağlantısı ev ağı oluşturma teknolojisi ile donanmıştır. Eviniz içinde her odadan tüm müzik koleksiyonunuza erişebilmek için yalnızca uyumlu BOSE® ürünlerini ekleyin. Bu odalardan herhangi birinde iki ses kaynağından birini seçebilir ve bağımsız volüm kontrolü sağlayabilirsiniz.

  Küçük hoparlörler, büyük performans

  Yalnızca 15,7 cm yüksekliğindeki DIRECT/REFLECTING® kübik hoparlör takımları, dinlemek veya izlemek istediğiniz her şey için heyecan verici ve gerçekçi ses sağlar. Bu küçük hoparlörler, patentli ACOUSTIMASS® modülü ile birlikte çalışarak odanızı gerçeğe yüksek benzerlikte surround sesle doldurur. ACOUSTIMASS® modülü tınlamalı düşük frekanslar üretir ve aksiyon sahnelerini daha etkili kılarken müzikal seçimlere derinlik kazandırır. Yalnızca mobilyaların arkasında bir yere yerleştirin, ve tüm ses kübik hoparlörlerden geliyor görünsün.

  VHS favorilerinizin çok daha fazla keyfine varacaksınız. Özgün VIDEOSTAGE® 5 kod çözme sistemi ve Dijital 5.1 kod çözücü size, yıllanmış TV programları ve filmler dahil, pratik olarak her kaynaktan 5.1-kanal sunumu sağlar.

  En son medyadan sevdiğiniz klasiklere kadar, LIFESTYLE® 38 DVD sistemi ev sinemanızı kolay ve heyecan verici hale getirmek için gerekli her şeyi size sağlar.

  Özellikler
  ACOUSTIMASS® modülü
  BOSE® tarafından üretilen bu yenilikçi teknolojide, sinema ses ve efektlerini daha geniş bir aralıkta sunmak için küçük hoparlörler kullanılmaktadır. ABD patentli BOSE® tasarımı, duyulabilir ses bozukluğu olmaksızın tüm kanallar için düşük frekanslar üretir. Modül, bir perde veya sandalye arkasına yerleştirildiğinde, tüm ses sanki daha büyük bir setten geliyormuş gibi gelir.

  Bileşik sistem tasarımı
  Her bir bileşenin - hoparlörler ve elektronik aletler - birbiri ile uyum içerisinde çalışmasını sağlayarak, klasik sistemlerin erişemeyeceği performans ve basitliği sunarlar.

  DIRECT/REFLECTING® hoparlör teknolojisi
  Yansıtılan ve yönlendirilen sesin doğal dengesinden gerçeğe benzer ferahlığı deneyimleyin - canlı bir performansa yakın. Efsanevi BOSE® teknolojisi, canlı bir konserin doğal ferahlığı içinde sesi yansıtmak ve yönlendirmek için tasarlanmıştır. Stereo sesi neredeyse odanızın her yerinde deneyimleyin, yalnızca "küçük/özel bir noktada" değil.

  DIRECT/REFLECTING® kübik hoparlör takımları
  Efsanevi BOSE® teknolojisi, canlı bir konserin doğal ferahlığı içinde sesi yansıtmak ve yönlendirmek için tasarlanmıştır. Stereo sesi neredeyse odanızın her yerinde deneyimleyin, yalnızca "küçük/özel bir noktada" değil.

  Dijital 5.1 kod çözücü
  5.1-kodlu DVD'ler, DBS veya HDTV'den geliştirilmiş gerçeklik sağlar.

  Kontrol integrasyonu
  LIFESTYLE® sisteminin radyo frekansı kumandası, ev eğlence sisteminizin diğer kızılötesi alıcı ekipmanları üzerindeki birçok popüler fonksiyonu çalıştırmaya yarar: TV, VCR, kablolu kutusu/uydu alıcısı, kişisel video kaydediciler ve CD değiştiriciler. TV sensörü ev eğlence sisteminizi tek-tuşla çalıştırır.

  LIFESTYLE® medya merkezi
  Bu zarif medya kontrol merkezi ile, en son medya formatlarının (DVD, DVD-R, CD, CD-R/RW, VCD, PCM, digital 5.1, ***, MPEG-2) keyfini çıkarın. Dahili DVD/CD oynatıcı ve AM/FM tuner, ikisi birlikte bir dizi entegre teknoloji ile, bugünün pekçok audio & video içeriğini yüksek kalitede sağlarlar.

  Merkez kanal hoparlörü
  Sisteminizin gerçek sinema sistemleri ile hem estetik, hem akustik olarak eşleşmesini sağlar. Diyalogların ortadan gelmesini temin eder.

  Teknik Özellikler
  1 video giriş/1 video çıkış (composite, S-video, ve component - component video requires included adapters(2))

  Giriş ve seçilebilir 4 ses kaynağı (4 analog, 4 coaxial digital, 1 optik digital)

  Stereo analog çıkış

  Digital çıkışlar: 1 optik, 1 coaxial

  Boyutlar

  Media merkez orta • 9,4cm Y x 39,9cm G x 29,2cm D • 4,1kg

  Kübik hoparlör • 15,7cm Y x 7,8cm G x 10,2cm D • 1,1kg

  Merkez kanal hoparlör • 7,9cm Y x 15,9cm G x 10,5cm D • 1,07kg

  ACOUSTIMASS® modülü • 33cm Y x 20,3cm G x 54,9cm D • 11,9kg

  Toplam nakliye ağırlığı • 33kg

  Kutu İçeriği

  Media merkezi
  ACOUSTIMASS® modülü
  4 Kübik hoparlör
  1 yatay merkez (orta kanal) hoparlör
  Uzaktan kumanda
  5 hoparlör kablosu: 3 ön hoparlör kablosu ve 2 surround hoparlör kablosu
  Ses giriş kablosu
  Stereo ses kablosu
  Video kablosu (1,8m)
  S-video kablosu
  2 component video adaptörü
  Montaj klavuzu
  ACOUSTIMASS® modülü ve hoparlörler için lastik ayak
  4 AAA pil
  TV on/off detector
  AM loop anten
  Discs 1 ve 2
  FM antenna
  Opsiyonel IR emitter kablosu
  Media merkezi güç kaynağı
  ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistem kulaklığı
  ACOUSTIMASS® modül 230v Elektrik Kablosu
  Media merkez orta güç kaynağı 230v Elektrik Kablosu

  LIFESTYLE® V30 ev eğlence sistemi

  Genel bakış
  Yeni LIFESTYLE® V30 ev eğlence sistemi yüksek performans, katkısız bir zarafet ve dört video ve beş ses kaynağına kadar ekleyebilme esnekliği sunuyor. JEWEL CUBE® hoparlör takımı, yatay merkez hoparlör ve LIFESTYLE® 48 sistemimizdekiyle aynı ACOUSTIMASS® modülü ile LIFESTYLE® V30 sistemi aynı konser ve sinema benzeri ses deneyimini sunuyor. Bu performans düzeyi, yenlikçi ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistemi kullanılarak kolayca ve hatasız bir şekilde odanıza göre düzenleniyor. DVD tabanlı LIFESTYLE® 48 sistemimizdeki gibi LIFESTYLE® V30 sistemi de sürekli arkadaşlık eden en sevdiğiniz müziklerinizin keyfini çıkarmanızı sağlayan BOSE® link özelliğine sahip. BOSE® link, aynı neşeli müzik parçasının aynı anda farklı odalarla çalınmasına izin veriyor. Bu özellik, her odaya kablo çekilmesini önleyen isteğe bağlı AL8 kablosuz ses bağlantımız ile daha da kolay hale geliyor.

  Ürünün avantajları

  VIRTUALLY INVISIBLE® hoparlör sistemi dört uyumlu ve manyetik korumalı JEWEL CUBE® hoparlör, yeni merkezi kanal hoparlörü ve kolayca gizlenebilen ACOUSTIMASS® modülünden oluşuyor
  Gizli medya konsolu tüm ses ve video kaynaklarınızı kolayca bağlamanızı ve gizlemenizi sağlar. Bağımsız gösterge paneli, basitleştirilmiş bir görsel arabirim sayesinde kompleks fonksiyonlara erişmenizi sağlar
  Kullanımı kolay bir uzaktan kumanda, medya konsolu ile birlikte çalışarak tüm ses ve video kaynaklarınızı kontrol etmenizi sağlar
  Kompozit videoyu S-videoya; kompozit videoyu ve S-videoyu komponent videoya; kompozit videoyu, S-videoyu ve komponent videoyu HDMI'ya dönüştürür
  Tüm kaynaklardan gelen video sinyalini otomatik olarak TV'nin HDMI üzerinden kabul edebileceği en yüksek çözünürlüğe, 1080p'ye kadar dönüştürür
  Video kaynakları için dört giriş – DVD, kablo/ uydu, AUX ve VCR, ikisi HDMI uyumlu
  Beş dijital ses bağlantısı
  Tüm kaynaklardan her zaman beş hoparlör surround sound - otomatik olarak
  Tüm alanda surround ses ve STEREO EVERYWHERE® hoparlör performansı
  Özgün VIDEOSTAGE® 5 kod çözme sistemi ve son işlemci devresi, surround kodlu VHS kasetler, stereo CD'ler ve hatta mono televizyon programları da dahil olmak üzere 5.1 olmayan kaynaklardan gelen ses için beş bağımsız kanal oluşturur ve otomatik olarak işler. Ayrıca, bu özel BOSE teknolojisi, aktörlerin sesinin televizyonun sağından ya da solundan, yani hoparlörlerin olduğu yerlerden değil, aktörlerin sahnede tam oldukları yerden gelmesini sağlar
  ACOUSTIMASS® hoparlördeki teknoloji, sesi odaya bir hava kütlesi içinde yayarak, saf, duyulabilir, bozulmamış, dolgun, derin bir bas sesi verir ve ACOUSTIMASS® ünitesinin odanın herhangi bir yerine gizlenmesine olanak tanır
  ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistemi, sisteme dahildir
  BOSE® bağlantısı sisteme dahildir
  İsteğe bağlı SL2 kablosuz surround bağlantısı odanın önünden arkadaki surround hoparlörlere kablo çekme ihtiyacını ortadan kaldırıyor
  İsteğe bağlı AL8 ev çapında kablosuz ses bağlantısı, odadan odaya kablo çekmeden, LIFESTYLE® sisteminizle bütün evinizde müzik keyfini yaşamanızı kolaylaştırıyor
  Özellikler
  ACOUSTIMASS® modülü
  BOSE® tarafından üretilen bu yenilikçi teknolojide, sinema ses ve efektlerini daha geniş bir aralıkta sunmak için küçük hoparlörler kullanılmaktadır. ABD patentli BOSE® tasarımı, duyulabilir ses bozukluğu olmaksızın tüm kanallar için düşük frekanslar üretir. Modül, bir perde veya sandalye arkasına yerleştirildiğinde, tüm ses sanki daha büyük bir setten geliyormuş gibi gelir.

  ADAPTiQ® ses kalibrasyon sistemi
  Ses tonlarını ayarlamaya gerek kalmaksızın, hoparlörlerinizi değişik düzenlerde yerleştirme seçeneğine sahip olmanın keyfini çıkarın. BOSE®'un sunduğu, bu ABD patentli, kolay-kullanımlı teknoloji, odanızın boyutlarını ve sesi etkileyen diğer değişkenleri analiz eder, ardından LIFESTYLE® sisteminizin sesini odanızın akustiklerine göre otomatik olarak ayarlar.

  Bolca bağlantı
  Dört video (iki adet HDMI dahil) ve beş ses aygıtına kadar girişleri kabul eder.

  BOSE® bağlantısı
  BOSE® bağlantısı tam 14 farklı odada - hatta dışarıda - bulunan BOSE ürünlerini birleştiren ve LIFESTYLE® DVD ev eğlence sisteminden faydalanmanızı sağlayan patentli bir teknolojidir. BOSE® bağlantısı sayesinde, klasik sistemlerin, farklı odalardaki ses sistemlerini bağlamaya dönük, bir bölgedeki iki odanın sadece aynı ses çıkışını paylaşabildiği "bölge" yaklaşımından çok daha büyük bir esneklik elde edersiniz. BOSE® bağlantısına sahip bir odada Lifestyle medya merkezinden gelen iki farklı ses akışından birisini seçebilirsiniz – mesela bir ses akışı sizin CD koleksiyonunuzun kayıtlı olduğu uMusic® sisteminden gelirken, diğer ses akışı FM radyodan ya da televizyon gibi bağlı bir kaynaktan da gelebilir. Hangi ses kaynağını seçerseniz seçin ve dinlediğiniz her ne olursa olsun, LIFESTYLE® sisteminin bağımsız ses kapatma ve açma/kapatma kumandasından yararlanabilirsiniz.

  Uyumlu bir LIFESTYLE® sistemine bağlantıya izin verir. Bu sayede; DVD sisteminiz, bütün bir ev eğlence ağının parçası olabilir.

  DIRECT/REFLECTING® hoparlör teknolojisi
  Yansıtılan ve yönlendirilen sesin doğal dengesinden gerçeğe benzer ferahlığı deneyimleyin - canlı bir performansa yakın. Efsanevi BOSE® teknolojisi, canlı bir konserin doğal ferahlığı içinde sesi yansıtmak ve yönlendirmek için tasarlanmıştır. Stereo sesi neredeyse odanızın her yerinde deneyimleyin, yalnızca "küçük/özel bir noktada" değil.

  Dijital 5.1 kod çözücü
  5.1-kodlu DVD'ler, DBS veya HDTV'den geliştirilmiş gerçeklik sağlar.

  Gizli medya konsolu
  Gizli medya konsolu, HDMI dahil, birden fazla video kaynaklarınızı kolayca bağlamanızı ve kullanmanızı sağlar. Daha fazla aygıtı gözden uzak bir şekilde gizleyen ve sadece şık bir gösterge panelini tek görsel öğe olarak belirleyen eşsiz bir BOSE® tasarımının parçasıdır.

  Görüntü oranı kontrolü
  TV görüntüsünü, keyfinize göre ve TV ekranınızı dolduracak şekilde ayarlamanıza izin verir.

  Gösterge paneli
  Bu bağımsız şık gösterge paneli ile sistem bilgilerine erişin ve onu kontrol edin. Medya konsolunu ve bağlı ses/görüntü kaynaklarını gizleyen yenilikçi sistem tasarımının bir parçasıdır.

  JEWEL CUBE® hoparlör takımı
  Yalnızca 11,4 cm yüksekliğinde olan en küçük DIRECT/REFLECTING® hoparlörlerimiz, 40'ın üzerinde farklı yeniliğe ve çığır açan teknolojiye sahiptir. Odanıza zahmetsiz şekilde uyan hoparlörlerden en yüksek seviyede LIFESTYLE® sistemi performansının tadını çıkarın.

  Kontrol integrasyonu
  LIFESTYLE® sisteminin radyo frekansı kumandası, ev eğlence sisteminizin diğer kızılötesi alıcı ekipmanları üzerindeki birçok popüler fonksiyonu çalıştırmaya yarar: TV, VCR, kablolu kutusu/uydu alıcısı, kişisel video kaydediciler ve CD değiştiriciler. TV sensörü ev eğlence sisteminizi tek-tuşla çalıştırır.

  Merkez kanal hoparlörü
  Sisteminizin gerçek sinema sistemleri ile hem estetik, hem akustik olarak eşleşmesini sağlar. Diyalogların ortadan gelmesini temin eder.

  Otomatik ses/video senkronizasyonu
  Tüm kaynaklardan gelen video sinyalini otomatik olarak TV’nin HDMI üzerinden kabul edebileceği en yüksek çözünürlüğe, 1080p’ye kadar dönüştürür.

  Otomatik video çözünürlük yükseltimi
  Ses sinyalini, görüntü işleyici sinyali geliştirene kadar geciktirir; böylece her zaman duyduğunuz ile gördüğünüz uyum içinde olur.

  Özgün VIDEOSTAGE® 5 kod çözme sistemi
  Bu özgün (patentli) BOSE® teknolojisi, surround ses ile kaydedilmemiş eski tarihli TV programları veya videoteypler dahil, pratik olarak oynattığınız her şeyde beş kanal surround sesi duymanızı sağlar.

  Teknik Özellikler
  Sistem bileşenleri / boyutları (Y x G x D):

  Medya konsolu: 44 x 6,8 x 19,1 cm.
  Gösterge paneli: 21,9 x 7,6 x 5,7 cm.
  ACOUSTIMASS® ünitesi: 20,3 x 33 x 54,9 cm.
  Dörtlü JEWEL CUBE® hoparlör seti: her biri 5,7 x 11,4 x 8,3 cm.
  Merkezi kanal hoparlörü: 14 x 6 x 6,7 cm.
  Renkler

  Medya konsolu: alüminyum işlemeli siyah ya da gümüş
  Gösterge paneli: alüminyum işlemeli siyah ya da gümüş
  JEWEL CUBE® hoparlör seti ve merkez kanal hoparlörü: siyah, gümüş ya da beyaz
  ACOUSTIMASS® modülü: siyah (siyah ya da beyaz kübik hoparlörler ve merkez hoparlörle birlikte) ya da beyaz

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Endorphin Sistemleri
 3. İskelet Ve Kas Sistemleri
 4. Bose Ses Sistemleri
 5. Iskelet Sistemleri
 6. Premium Wallpapers [Pack4]
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri