Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 Özürlüler İdaresi Sözleşmeli İşaret Dili Tercümanı Alımı özür lüler idaresi memur alımı - özür lüler idaresi personel alımı - özür lüler idaresi sözleşmeli personel
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Özürlüler İdaresi Sözleşmeli İşaret Dili Tercümanı Alımı özürlüler idaresi memur alımı - özürlüler idaresi personel alımı - özürlüler idaresi sözleşmeli personel alımı -

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Özürlüler İdaresi Sözleşmeli İşaret Dili Tercümanı Alımı
  özürlüler idaresi memur alımı - özürlüler idaresi personel alımı - özürlüler idaresi sözleşmeli personel alımı - personel alımı  Özürlüler İdaresi belirtilen pozisyona sözleşmeli personel alımı yapacaktır.Detaylar yazıda belirtilmiştir.

  BAŞBAKANLIK ÖZÜRLÜLER İDARESİ BAŞKANLIĞINDAN

  Başbakanlık Özürlüler idaresi Başkanlığınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca KPSS puan sıralaması esas alınarak “Mesleki Uygulama” sınavı ile 3 (üç) adet işaret Dili Tercümanı alınacaktır.

  A-MÜRACAAT ETMEK İSTEYENLERDE ARANILACAK ŞARTLAR:

  Yukarıda belirtilen sözleşmeli pozisyona müracaat edebilmek için geçerliliği devam eden KPSS P3 P93 ve P94 puan türlerinden birine ve tercümanlık yapacak seviyede işaret dilini bildiğini gösterir belge veya sertifikaya sahip olmak. Ayrıntılı bilgi http://www.ozida.gov.tr web adresinde yer almaktadır.

  B- İSTENİLEN BELGELER

  http://www.ozida.gov.tr/ web adresinde yer almaktadır.

  C- SINAVIN ŞEKLİ YERİ TARİHİ VE SAATİ

  1- Başvuran adaylardan KPSS puan sırasına göre boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonunda her bir puan türü için on katına kadar aday mesleki uygulama sınavına çağrılacaktır.

  2- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca KPSS puan sıralaması esas alınarak işaret dili tercümanlığı konusundaki bilgisinin ölçüleceği “Mesleki Uygulama” sınavına tabi tutulacaktır.

  3- Mesleki uygulama sınavı 03.06.2018 tarihinde “T.C. Başbakanlık Özürlüler idaresi Başkanlığı Necatibey Cad. No: 49 Kızılay/ANKARA adresinde bulunan Başkanlık binasında Saat 10:00 da yapılacaktır.

  D- SINAV SONUÇLARININ DUYURULMASI

  http://www.ozida.gov.tr web adresinde duyurulacaktır.

  E-BAŞVURU

  1-Başvurular, gazete ilan tarihinden itibaren 15 inci günü mesai saati bitimine kadar “T.C. Başbakanlık Özürlüler idaresi Başkanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı Necatibey Cad. No: 49 Kızılay/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Başkanlığımıza ulaşacak şekilde posta ile yapılabilir. Bu tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

  2-Gerçeğe aykırı beyanda bulundukları tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacaktır.

  3-Başkanlık tarafından belirtilen nitelikteki sözleşmeli personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Başbakanlık Özürlüler idaresi Başkanlığı web sitesinden http://www.ozida.gov.tr adresinde yayımlanacaktır. Adaylara ayrıca bir bildirimde bulunulmayacaktır

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. adalet bakanlığına bağlı personel alımı şartları
 3. 2018 Anayasa Mahkemesi Raportör Yardımcısı Alımı Anayasa Mahkemesi memur alımı
 4. 2018 Fırat Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Fırat Üniversitesi Memur Alımı - Fırat Üniv
 5. 2018 Hacettepe Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Hacettepe Üniversitesi Öğretim Elemanı
 6. TÜBİTAK UZAY Personel Alımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri