Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Aşkı Birde Erkeklerden Din leyin Nedense erkekler ve kadın lar aşk ve beraberlik kavramlarından farklı anlamlar çıkarıyorlar. Peki erkekler aşkta nelere önem veriyor nelere önem

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Aşkı Birde Erkeklerden Dinleyin

  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşkı Birde Erkeklerden Dinleyin

  Nedense erkekler ve kadınlar aşk ve beraberlik kavramlarından farklı anlamlar çıkarıyorlar. Peki erkekler aşkta nelere önem veriyor nelere önem vermiyorlar?

  Kadınlar ve erkekler ikili ilişkilerde her ne kadar birbirlerine aşık da olsalar farklı düşünüp farklı davranışlar sergilerler. Çoğu zaman da ayrılıklar, kavgalar ve pek çok olumsuz son da bu yüzden meydana gelir zaten... Peki erkeklerin aşk hakkında ne düşündüklerini biliyor musunuz? New Woman dergisinde önceki yıllarda yayınlanan yazıda da erkeklerin aşk hakkında neler bildikleri ve nasıl davrandıkları anlatılıyor.

  Özel günler gereksiz

  Erkekler genelde aşkta küçük ayrıntılar üzerinde durmazlar. Örneğin yıldönümlerinizi, doğum gününüzü unutabilirler. Ancak bu onlar için çok büyük bir sorun değildir. Hatta çoğu kez özel gün kavramının ne olduğunu bile hatırlamazlar. Çünkü bu gibi şeyler onlara göre küçük detaylardır. Köü niyetle değil ama kendilerince hayatta önem verdikleri başka şeyler olduğundan çok da fazla tarihlere takılıp kalmazlar. Bu nedenle sevgiliniz sizin ile ilgili özel bir günü unuttuğunda hemen bozulup üzülmek yerine, kibarca uyarın ve asla bunu sizi sevmediği için yaptığını düşünmeyin.

  Onu aramasanız da bozulmaz

  Kadınlar sevgilileri tarafından aranmayı ve ilgilenilmeyi çok sever. Oysa telefon etmek erkekler için çok de gerekli bir durum değildir. Sevgilisini gün içinde mutlaka araması gerektiğini düşünmez. Hatta eğer bu konuda ona biraz sitemli davranırsanız, neden böyle davrandığınızı ve bir telefon görüşmesine neden bu kadar önem verdiğinizi anlayamaz. Bu nedenle eğer sevgiliniz sizi aramadıysa mutlaka ya bir işe dalmıştır ya da "Nasıl olsa akşam görüşeceğiz, niçin şimdiden arayayım?" şeklinde bir düşünce vardır kafasında.

  Sır saklayabilir

  Erkekler kendi aralarında kadınlar kadar dedikodu yapmazlar. Eğer ona bir sırrınızı verirseniz genelde bunu kendine saklar. Kısacası onu en yakın arkadaşlarına sırrınızı verirken göremezsiniz. Onun için sırlar her zaman özeldir. Ancak bazen sizin ona verdiğiniz bir sırrı unutabilir. Çünkü onun kafası o kadar meşguldür ki ömür boyu sır tutmak gereksizdir.

  Bittiyse bitmiştir

  Erkekler bazı durumları kadınlara göre daha kolay kabullenebilir. Ayrılık onlar için kabullenilmesi gereken bir gerçektir. Eğer ilişki bitmişse, ayrılmak gerekiyorsa yapılacak bir şey yoktur. Tabii bu tamamen onların üzülmediği anlamına gelmez. Çoğu zaman üzüntülerini dışa vurmamayı, duygularını karşısındakine aktarmamayı tercih ederler. Böyle zamanlarda mantıklı düşünceyi ön plana çıkarırlar. Onlar için bir ilişki bittiyse bitmiştir, üzülse bile bunun fayda sağlamayacağını düşünür.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kadınlar Erkeklerden Daha Ahlaklı
 3. Peygamberler Erkeklerden Gönderilmiştir
 4. Fenerbahçe Aşkı ile ilgili Sözler, Fenerbahçe Aşkı yazıları
 5. Bayraklara Birde Bu Açıdan Bakınız
 6. Dinleyin Beğeneceksiniz Fon Müziği
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri