Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Aksesuar kullanmak sanattır , Aksesuar kullanmanın püf noktaları , Ev aksesuarlarını kullanma kılavuzu , Ev aksesuarlarının dizaynı , Ev dekoru Dekorasyon da aksesuar kullanırken ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Aksesuar kullanmak sanattır, Aksesuar kullanmanın püf noktaları, Ev aksesuarlarını kullanma kılavuzu, Ev aksesuarlarının dizaynı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Aksesuar kullanmak sanattır, Aksesuar kullanmanın püf noktaları, Ev aksesuarlarını kullanma kılavuzu, Ev aksesuarlarının dizaynı, Ev dekoru

  Dekorasyonda aksesuar kullanırken, karmaşa yaratmadan ve belli bir uyumu takip ederek düzenlemek gerekir. Birkaç basit kural bilmek, tüm düzeni sağlamanıza yetecektir.
  Aksesuar Kullanmak Sanattır!  Salonda boş olan her alanı aksesuarla doldurmaktan kaçının. Odanın her yerine dağılmış objelerdense, belli yerlerde bir araya getirilmiş birkaç parça çok daha şık görünecektir.
  Vazo ve biblo gibi objelerin farklı yükseklikte olanlarını bir arda kullanarak bir görsel hareket yakalayın. Örneğin küçük, orta ve büyük boy çerçeveler, aynı boydakilerden daha çok dikkat çeker.
  Fotoğraflarınızı gruplarken aynı çerçeve rengini tercih edin. Aynı dengeyi fotoğraflar için de uygulayabilirsiniz. Örneğin hepsi siyah beyaz veya hepsi sepya gibi!
  Odanızı aksesuarlarla süslerken, işe her zaman en büyük parça ile başlayın. Daha sonra büyük parçanın etrafına küçükleri yerleştirin. Ayrıca her ilave ettiğiniz parçadan sonra, birkaç adım geriye giderek yarattığı havayı izleyin.
  Kopya çekebilirsiniz! Dekorasyon dergilerinde gördüğünüz ve çok beğendiğiniz bir sergileme biçimini, siz de uygulayabilirsiniz.
  Benzer parçaları veya biriktirdiğiniz minik objeleri bir arada kullanın. Böylece ayrı durduklarından çok daha etkili bir izlenim yaratırlar. Örneğin biblo koleksiyonunuzu, göz hizasında bir rafta birlikte sergileyebilirsiniz.
  Aksesuarlarla bir odak noktası yaratın. Küçük objeleri ( en geniş olanı ortaya koyarak) büyük olanın etrafında toplayın.
  Aksesuar gruplarınızı belli ölçüde bir ışık kaynağı ile aydınlatın. Özellikle yönlendirilebilir olanlar daha başarılıdır.
  Seçtiğiniz her obje bir kimlik katacaktır. Bu yüzden onları belli bir düzen içinde bir araya getirmeye özen gösterin!


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hayatın Kullanma Kılavuzu Kitap Özeti Erdoğan Mert Kitapları Erdoğan Mert Kitap Tanıtım
 3. 2018 Cam Ev Aksesuar Modası
 4. Bebek Örgü Modelleri, Bebek El Örgüsü Aksesuar Modelleri, Bebeklere Özel Aksesuar Modeller
 5. Lila Renk Aksesuar Modası Lila Rengi Kıyafetlerinize Lila Lenkli Aksasuar, Lila Elbiseler,
 6. Elişi Aksesuar Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri