Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İlkbahar Nikah Şekeri Fikirleri Baharda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz o kadar çeşitli hediyeler var ki… İlkbahar hepimize doğanın sonsuz güzelliğini hediye ederken , siz de sevdiklerinize vereceğiniz

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İlkbahar Nikah Şekeri Fikirleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  İlkbahar Nikah Şekeri Fikirleri

  Baharda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz o kadar çeşitli hediyeler var ki… İlkbahar hepimize doğanın sonsuz güzelliğini hediye ederken, siz de sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri,bu güzelliklerle süsleyin.  Bahar gelince herkes bahçesine çiçek ekme telaşına düşer. Bu yüzden anlamlı ve kalıcı bir hediye arıyorsanız konuklarınıza çiçek tohumları verin. Böylece tohumlar yeşerdikçe sanki sizin aşkınız filizlenecek ve sevdikleriniz hep sizi hatırlayacak. Hele ki tohumunu verdiğiniz bitkinin siz ve eşiniz için özel bir anlamı varsa hediyeniz daha özel olacaktır. Dekorasyonda kullandığınız çiçeklerin tohumlarını hediye vermek de başka bir seçenek. Tohumları süslü bir kutuya ya da güzelce bağlanmış bir tülün içine yerleştirdikten sonra üzerine teşekkür notunuzu iliştirin.

  Daha yaratıcı hediyeler sunmak için, bir de bu fikirlere göz atın:


  Şekerleme vermeyi düşünüyorsanız, şekerlemeleri şık bir kutuya ya da dekoratif kovalara koyup bu kutuları kelebeklerle ya da çiçeklerle süsleyin. Bu misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir. Ayrıca hediye ettiğiniz minik kutuları daha sonra ilaç gibi minik şeyler koymak için kullanabilirler. Şekerleme vermeyi eski moda buluyorsanız masanın üstüne serpiştirdiğiniz, kelebek veya kuş şeklinde kurabiyeler ya da “tea light” mumlar oldukça sevimli gözükür.

  Farklılık yaratmak için minik su şişelerini üzerinde teşekkür notu bulunan renkli etiketlerle süsleyebilir ya da üfledikçe baloncuk yapan kutulardan dağıtabilirsiniz. Konuklarınıza vereceğiniz böyle eğlenceli bir hediye ile düğün mekânı da şenlenir.

  Verdiğiniz hediyenin kullanılabilir olmasını için, konuklarınıza kurdele ya da kelebek süslü mıknatıslar, şişe açacakları verin. Unutmayın ki; vereceğiniz hediye, konuklarınız onu saklamaya değer buluyorsa anlamlı olur.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 2018 Mumlu Nikah Şekerleri, Mumlu Nikah Şekeri Modelleri, Çok Şık Zarif Nikah Şekeri
 3. 2018 2018 Mumlu Nikah Şekerleri, Mumlu Nikah Şekeri Modelleri, Çok Şık Zarif Nikah Şekeri
 4. Farklı Nikah Şekeri Örnekleri, Nikah Şekeri Modelleri, Son Dizayn Nikah Şekerleri
 5. Nikah Şekerinde Farklı Tasarımlar (Nikah Şekeri Yapılışı)
 6. Yaz Nikah Şekeri Fikirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri