Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

insanlar yerine hayvanlarla konuşan kız çocuğu Rose 4 yaşında. Ne anne ne de baba dedi ama atlarla ineklerle konuşabiliyor. İngiltere dört yaşındaki Rose Willcoks'u konuşuyor.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  insanlar yerine hayvanlarla konuşan kız çocuğu

  Sponsorlu Bağlantılar
  insanlar yerine hayvanlarla konuşan kız çocuğu

  Rose 4 yaşında. Ne anne ne de baba dedi ama atlarla ineklerle konuşabiliyor.

  İngiltere dört yaşındaki Rose Willcoks'u konuşuyor. Genetik bir hastalıkla doğan küçük kız 'Anne' bile diyemezken hayvanlarla kurduğu iletişim görenleri şaşırtıyor.


  Daily Mail gazetesinin haberine göre dört yaşındaki küçük kızın ağzından henüz 'Anne' ya da 'Baba' sözü bile çıkmadı. Bir yaşından bu yana sadece hayvanlarla konuşan Rose
  vaktinin çoğunu çiftlikte inekler atlar yunuslar ve kuzularla konuşarak geçiriyor.  Hertfordshire'da ikamet eden Rose'un ailesi kızlarının hayvanlarla konuşurken onların çıkardığı sesleri taklit ettiğini ve yanıt aldığını açıklıyor.
  Rose'un annesi Esme
  'Kızımın inek ve atlarla diyalog kurması beni her zaman çok şaşırtıyor. Çünkü hayvanlar da ona aynı tonda sesler çıkararak karşılık veriyor' dedi. Rose incelenmek için ABD'ye götürülecek..  Nedeninin araştırılması yerine bir denek olarak görülmesi çok üzücü..


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Peygamberler güvenilir insanlar olmasaydı, görevlerini yerine getirebilirler miydi?
 3. insanlar hastalıklarına hayvanlarla çare bulabilir mi
 4. Konuşan leylek
 5. Paylaş Facebook Twitter Google


 6. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri