Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hamile lik Belirtileri Kasık Ağrısı Olurmu Hamile liğin ilk belirtisi , beklenen adet günün gecikmesi olarak gösterilebilir. Bununla beraber , hamile olduğunuzu gösteren bazı diğer

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hamilelik Belirtileri Kasık Ağrısı Olurmu

  Sponsorlu Bağlantılar




  Hamilelik Belirtileri Kasık Ağrısı Olurmu

  Hamileliğin ilk belirtisi, beklenen adet günün gecikmesi olarak gösterilebilir. Bununla beraber, hamile olduğunuzu gösteren bazı diğer belirtiler de bulunmaktadır. Ancak bunların hiç biri, hamile olduğunuzu anlamanız için yeterli değildir.

  Hamilelik Belirtisi Kasıklarda Ağrı

  Şüpheleriniz varsa, mutlaka gebelik testi yapmalısınız. Doğum kontrolü olmadan yapılan ilişkiler sonrası bayanların hamile olduklarından en çok şüphelendikleri bir diğer belirti de kasık ağrılarıdır. Ani hareketler yaptığınızda, bu süreçte keskin ve tek taraflı kasık ağrıları meydana gelebilir. Bu ağrılar, genellikle rahmi yerinde tutan bağların gerilmesi ile meydana gelir ve anne adaylarının büyük bir çoğunluğunda kasık ağrıları görülmektedir.

  Tıpkı koku hassasiyeti, mide bulantısı kadar yaygın bir hamilelik belirtisi olan kasık ağrıları görülmediği durumlarda bile, hamile olduğunuzu anladığınız günden itibaren ağır ve ani hareketlerden uzak durmalısınız. Hamilelik belirtileri arasında artan vücut ısısı, vajinada renk değişikliği, tansiyon düşmesi, fazla uyuma isteği gibi belirtiler de vardır ancak bu belirtiler, hamilelik olmadan da görülebileceğinden, en yaygın belirtiler adet gecikmesi, koku hassasiyeti, kusma ve durup dururken başlayan kasık ağrılarıdır.

  Editör
  Rüya Gözlü


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hamilelik Belirtilerinde Baş Ağrısı Olurmu
 3. Kasık Ağrısı Nedenleri, Kasık Ağrısı Nedenleri Ve Tedavileri, Üreme Organlarında Oluşan İl
 4. Karın ağrısı, kasık ağrısı ve büyük abdestin siyah gelmesinin sebepleri nelerdir?
 5. Kasık Mantarı Kasık Mantarı Nedir - Kasık Mantarı Belirtileri - Kasık Mantarı Kimlerde Gör
 6. Diş Ağrısına Neler İyi Gelir, Hangi durumlarda diş ağrısı ile birlikte şişme olurmu, diş a
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri