Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Akşam Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada akşam olduğunu görmek; sabah görmenin aksi ile yorumlanir.Bakiniz sabah görmege;(Rüyada sabah oldugunu görmek , hayir kapilarinin açilacagina
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada akşam olduğunu görmek ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Akşam Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada akşam olduğunu görmek; sabah görmenin aksi ile yorumlanir.Bakiniz sabah görmege;(Rüyada sabah oldugunu görmek, hayir kapilarinin açilacagina yorumlanir. Rüyasinda sabah oldugunu ve ortaligin aydinlandigini gören, bütün keder ve sikintilarindan kurtulur. Sabah erkenden horoz sesi duymak, mutlulugun ve sevincin nisanesidir.
  Sabah görmenin zıddı ile tabir edilir.
  Ortalığa akşam karanlığının çökmesi sıkıntı ve kasvete, Akşam (yatsı) vakti yalan söylemeye, hile yapmaya, anarşi çıkarmaya, sonu belli olmayan bir iş yapmaya delalet eder.
  Rüyada akşam olduğunu gören bir kimsenin hayatında bir değişiklik olacağı, bulunduğu yerden uzaklaşarak yeni bir kente ve hatta memlekete yerleşebilir.
  Sabah günesi, her derdin bittigini ve ferahlikla, mutlulugun geldigini bildirir. Rüyada sabahin ilk anini (fecri) görmek vaaddir. Sabah oldugunu ve kendisinin o sirada seran çirkin ve mekruh saydigi bir halde bulundugunu görmek, günahkarligina delalet eder. Sabah olup, ortaligin yavas yavas aydinlandigini görmek, borçlu için borcunu ödeyecegine, tüccar ise ticaretinin artacagina, kederli ise gaminin dagilacagina, bekar ise evlenecegine isarettir.
  Kirmaniye (RA) göre; ziraat yapan çiftçi için sabahin oldugunu görmek çok iyidir. Bu, ürününde feyiz ve bereketin artacagina, bol mahsul alacagina delildir. Sabah olup, ortaligin agardigini gören, hasta ise iyilesir. Sabah vakti, cemaatle namaz kildigini görmek bir yolculuga çikmakla yorumlanir. Bu yolculuk genellikle hac yolculugu olarak tabir edilmektedir.
  Ibn-i Kesire göre; sabah oldugunu görmek, hasta için sifa, borçlu için borcundan kurtulma, tutuklular için tahliye, yolcu için selamet, gurbette olan için sila ile yorumlanir.)
  Akşamın ortalığı karartıp karanlık bir geceye döndürmesi ise, aynen gecenin aydınlanarak gündüze dönüşmesinin aksine tabir edilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Rüyada ramazan ayında olduğunu görmek
 4. Rüyada Cumhurbaşkanı Olduğunu Görmek
 5. Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek
 6. rüyada hamile olduğunu görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sevdiğin biriyle aramı uzun bir yol gidiyor bu yazıyı bi mesafe ya da kötü bir hatıra ama kırıcı uzun bir yol var bu kişiyi çok seviyorsan eğer bazı şeyler de fedakar olman gerekiyor eğer fedakar olmazsan bu kişi kaybedeceksin sana iki tane yolculuk görünüyor bu yolculukta biriyle tanışacaksın tanıştığın insan senin hayatına güzel ve olumlu şeyler katacak sanki bilgi eğitim iş gibi konularda senin elini tutacak gibi korkmadan bir kişiye güvenirsen olumlu yönde etkiler olacak çok sıkılmışsın bu ara eski bir arkadaşın yüzünden olabilir yakın zamanda yine sana geri dönecek ama döndüğünde her şey eskisi gibi olmayacak bazı şeyleri gözden çıkartmışsın artık ve onu da gözden çıkartırsın bazı olumlu yönde gelişimler var kendini geliştirebilirsin veya arkadaş çevrenizi artık bazı toplumlarda bulunmam gerekiyor diyebilirsin bu seni birazcık da rahatlatacak ve ruhsal olarak kendine gelmesini sağlayacaktır fakat bir yılan var bu geçmişten bir insan da olabilir gelecekten de fakat bu insan senin hayatına dönüp dolaşmış gibi sanki geçmişten gelip bi anda hayatına hortlayan bir insan olabilir sen bu insan artık istemiyorsun ama yine de senin peşini bırakmıyor sanki merak etme yakında senden vazgeçecek bu bir bayan bence ve seninle ilgili bazı sinsi planları var bu planları sende hissedebiliyorsun bir erkek çıkmış barında esmer biraz uzun boylu bu erkekle bir barışma gözüküyor ve her şey bir anda olumlu şekilde gelişiyor 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri