Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ateşlenmek Ne anlama Gelir? Ateş bazen müjde , bere ket; bazen savaş , korku , hapis , zarar
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Ateş Görmek ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Ateşlenmek Ne anlama Gelir?
  Ateş bazen müjde, bereket; bazen savaş, korku, hapis, zarar ve günahtır. insanın kalbini yakan ateş kara sevdaya, Ağaçları yakan alev değerli bir insanın ölümüyle meydana gelecek sürtüşmelere, Ateşe zorla sokulmak hapise, Yakın ateşte ısınmak korku ve sıkıntıya işaret eder.
  Rüyada Ateş görmek; kışın ateşte ısınmak zenginliğe, karanlıkta ışık saçmak amacıyla ateş yakmak insanları bir konuda uyarmaya, ateşe girip ondan zarar görmek günah işlemeye, ateşin üzerinden atlamak ya da ona girip ardı sıra çıkmak cennete girmeye, insanların çevresinde toplandığı ateş bereket, bolluk ve toplu sevince, Ateşin insana verdiği az zarar birinin vaadini yerine getirmesine, Bir yerde toplu yangın alevli ve uğultulu bir sesle görülürse savaşa, Evin önünde görülen dumansız, kor ateş hacca gitmeye, Bir yerde ateşin göğe doğru alevlenerek yükselmesi topluca işlenen çirkin davranışlara, Ateş üzerinde et kızartmak gıybet ve kedere, Parlak ve yararlı ateş sevinç ve sürura, Evde ateş çıkması meslek ya da işinde kuvvet bulmaya, Eve ateş düşmesi nimet ve bolluğa, Baş ya da vücuttan parlak renkli ateşin çıkması - hanımı hamile ise- kendisiyle hayır görülecek oğul evladına, değilse hanımından sevgi ve ilgi görmeye, Dağ başında yakılan ateş Allaha -c.c.- yakın olmaya, ihtiyaçların giderilmesine, yolcunun eve dönmesine, Tandır ateşi evdeşinin hamile kalmasına, insanlara zararı olacak ateşi çoğaltmak onlara düşmanlık etmeye, böyle bir ateşi söndürmek orada vaki olan fitneyi yatıştırmaya işarettir.
  Ateşinizin çıktığını görmek, hayattın asıl güzellikleri varken sizin gereksiz işlerle uğraştığınız anlamına gelir. Kendinize biraz çeki düzen verip daha verimli olmaya çalışın. Başından ateş çıkması,önemli bir hastalık geçirmeye, evden ateş çıkması ise, işte başarı; ateşin sönmesi, evden yaşlı birinin vefatına; evin yanması hakkedilmeyen bir zenginliğe; ateş içinde olmak, önemli birilerini korkutmaya; ateş söndürmek, iyiliğe; sobada veya ocakta ateş görmek rüyayı gören evli ise hamileliğine; ateşte et pişirmek dedikoduya; ateşte tencere kaynatmak, işlerin yolunda gitmesine işarettir.
  Rüyada ateşinizin çıktığını gördüyseniz, gereksiz işlerle uğraştığınız ve hayatın asıl güzelliklerini yaşamadığınız anlamına gelir. Büyük güç, destek anlamına gelir. Rüyada ateş yakan bir kişi kendi zekası ve gayreti sayesinde başarılı olacak demektir. Ateşi söndürdüğünü gören kimsenin ise kısmeti açılacak demektir.
  Kendisini ateş olan bir yerde görmek, kokuya kapılmaya ve zarar görmeye, ateş ve duman görmek, hediye almaya, evini yanarken görmek, haram mala, ateşin bir yerini yaktığını görmek, malın zekatının verilmediğine, kendisini ateşte görmek, büyük bir yerden tedbirle karşılanmaya, ateş söndürmek, iyi haberlere işarettir.
  Bir kimsenin rüyada ateş görmesi, acele olan rızka ve hazırlanmış maksada işarettir. Rüyada ateşten menfaatlandığını görmek, bol rızıkla mükâfatlandırılmaya delâlet eder. Bazı kere de ateş, ilim taleb etmeye ve ilmi arzulamaya delâlet eder.
  Rüyada elinde alevli bir ateşin yandığını görmek, devlet tarafından veya yüksek makam sahibi biri eliyle gelecek rızık ve mala işarettir.
  Rüyada bir cemaatin aralarına kıvılcım döküldüğünü görmek, o kişiler için düşmanlık ve kavga husulüne delâlet eder.
  Ateşle bir şey pişirdiğini görmek, güzel ve faydalı sohbetlerde bulunmaya ve iyi havadislere işarettir. Karanlıkta birine yol göstermek için ateş yaktığını görmek, ilim ve irfanca ilerlemeye ve fazilete delâlet eder.
  Rüyada kış mevsiminde ateşte ısındığını görmek, zenginliğe; ateşe çekilmek de zindana işarettir. Ve yine ateşte mahvolduğunu görmek, haram mala; ateşe girip hiçbir şey olmadan çıktığını görmek, feyiz ve Allahu Teâlâ tarafından mağfirete delâlet eder.
  Rüyada ateşin kor haline geldiğini görmek, maksadın ve matlubun hâsıl olacağına ve acele ele geçecek rızka delâlet eder.
  Rüyada ateşe taptığını görmek, sultana ve memlekete ihanet edenlere yardım ile tâbir edilir. Taptığı ateş çok şiddetli ise haram mala delâlet eder. Kızgın ateş zalim hükümdara da işarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Ateş,Rüyada Ateş Görmek Nedir?
 4. Rüyada Ateş Görmek Ne Demek
 5. Rüyada Put Görmek Ne Demek? Rüyada Put Görmek Ne Anlama Gelir?
 6. Rüyada Ateş Böceği Görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Canım sen bir işe başlayacaksın ama kısa zamanda bu işten vazgeçmene sebep olacak bir olay yaşayacaksın. Ani bir kararla vazgeçeceksin bu işten. Biraz fevri bir karar olacak. Aslında biraz daha sakin olup düşünürsen vazgeçmene gerek kalmayacağını göreceksin sen de. Daha önce arkandan dedikodu yapan bir arkadaşını affetmişsin sen. Bu kişi aynı şeyi bir daha yapacak. Sen sırlarını anlattığın kişilere çok dikkat et iyisi mi. Canım seni yükselişe geçeceksin, bu yükseliş iş anlamında da manevi anlamda da olacak. Her iki taraftan da büyük adımlar atacaksın hayatında. Ama resmen çalışıp çabalayıp elde etmişsin, ondan dolayı da çok takdir göreceksin. İçine bir sıkıntı oturmuş senin, dışarıdan bakılınca hiç belli etmiyorsun ama çok sıkılmışsın canım, bu kadar kafana takma, her şey olacağına varır. Uzak bir şehirden mutlu bir haber gelecek. Bu haberi alınca bir de yol var sana. Canım müjdeler olsun bak bir dileğin var senin dileğin kısa zamanda gerçek olacak hem de çok şaşırtacak seni oluş şekli. Hanede yaşanacak bir problem deneniyle akrabalarınızla aranıza biraz soğukluk girecek. Sen onların üstüne vazife olmadığını düşüneceksin ama haneden bir başkası onların işe karışmasından memnun olacak çünkü onun tarafını tutacaklar. Sevdiğinle ilgili bir konuda vermen gereken bir karar var. Seçim yapman gereken bir durum görünüyor. Sen bu seçimi yapmakta zorlanacaksın. Ne tepki vereceğini şaşıracaksın biraz. Doğru seçimin hangisi olduğunu kestiremeyip bocalayabilirsin. Biraz daha kendine güven canım. Yanlış seçim yapmazsın o zaman. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri