Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada dilenci görmek ne anlama Gelir? Rüyada dilenciyle konuşmak ne anlama gelir? Rüyada temiz yüzlü dilenci; ilim istemeye , hayrı dilemeye , pejmurde kılıklı dilenci;

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada dilenci görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada dilenci görmek ne anlama Gelir?
  Rüyada dilenciyle konuşmak ne anlama gelir?
  Rüyada temiz yüzlü dilenci; ilim istemeye, hayrı dilemeye, pejmurde kılıklı dilenci; zillete, pişman olunacak işlere delalet eder.
  Rüyada dilenciyle konuşmak başarıda hoşgörü ve iyi duyguların rol oynayacağı anlamına gelir.
  Rüyada dilenci görmek işlerin yakın zamanda düzeleceğine işarettir. Dilenciye sadaka vermek sorunların artık geride kalacağı anlamındadır. Bazen rüyada dilenci görmek, şans demektir. Para durumunuz yakında düzeleceği işlerin kısa bir süre sonra yoluna gireceğine işaret eder.
  Rüyada dilendigini ve para istedigi kimselerin kendisine bir sey verdigini gören, hayir ve menfaate erer; dilendigi halde bir sey verilmedigini gören, sikintiya düser ve zarara uğrar.
  Bir baska rivayete göre de: Rüyada görülen dilenci, ilmi ögrenen talebeye eger istedigi sey kendisine verildiyse talep ettigi ilme nail olmasina isarettir. Dilencinin alçak gönülllü ve mütevazi olmasi, kurtulus ve zaferdir.
  Dilenciler, üzüntü ve sikintiya, kendisi için ariz olacak fakirlige isarettir. Bir kimsenin rüyada birtakim dilencilerin kendi malindan aldiklarim görmesi, zarar ve büyük siddete, rüya sahibinin veya kendisinin isinde çalisan yardimcilarin vefat ctmelerine isarettir.
  Bir takim dilencilerin kendi bulundugu yere gitmeleri, evinde meydana gelecek dagilma ve perisanligi isarettir.
  Evinde bulunan esyalardan bir sey aldilarsa, bu rüya büyük zarara isarettir. Dilendiğini ve kendisine de bir seyler verildigini gören kimse, zelil olur.
  Rüyada dilenci görmek işlerin kısa süre sonra yoluna gireceği anlamına gelir. Dilenciye sadaka vermek sıkıntıların geride kalacağı, dilenciyle konuşmak başarıda hoşgörü ve iyi duyguların rol oynayacağı anlamına gelir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 3. Rüya yorumu çiğ görmek, rüyada çiğ düşmesi, rüyada çiğ yemek görmek
 4. Yoksul çocuk ve Dilenci
 5. Dilenci modası
 6. Dilenci Sen hergün köşe başlarında
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri