Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Balina Kesmek Rüyada Balina Nasıl Tabir Edilir Rüyada Balina Ne Anlama Gelir Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Balina Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Balina Kesmek
  Rüyada Balina Nasıl Tabir Edilir
  Rüyada Balina Ne Anlama Gelir


  Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur. Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük güçlüklerle karşılasacaginiza, işlerinizin ters gidecegine, rakiplerinizin sizin hakkinizda düsündükleri kötülükler yüzünden zarara ugrayacaginiza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yaniniza dönemeyecegine delalet eder.

  Balina avlandigini görmekse, başkalarinin yardımi ile işlerinizi bir düzene sokabileceginize, balina yagi içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz ol-dugu için o yil hastalıktan uzak kalacaginiza; kendinizin balina baligi avladiginizi görmeniz, çoktandir görmediginiz bir akrabanizi göreceginize; sizi bir balina baliginin yuttugunu görmeniz ise, uzun zamandir içinde bulunduğunuz sikici durumdan kurtulacağınıza yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; rüyada balina görmek, rüya sahibinin büyük bir is teklifi almasina işaret eder. Eğer balinayi yakalarsa teklif aldigi işi almaya muvaffak olur. Rüyada balık ağı görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına, büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Balina ile ilgili Bilmeceler
 3. Balina Nedir, Balina Hakkında Bilgi
 4. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 5. Rüya yorumu çiğ görmek, rüyada çiğ düşmesi, rüyada çiğ yemek görmek
 6. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Balina Görmek Neye İşarettir, Nasıl Yorumlanır Kısaca Tabiri

  Çok büyük kısmet olarak yorumlanır. Bu kısmete ulaşmak için yoğun çaba harcayacaksınız. Denizde balina ile yüzmek, bir işte büyük başarı kazanacağınızı müjdeler.
 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri