Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

rüyada çayır görmek ne demek rüya yorumu çayır görmek Kendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık din ve dünya güzelliğine , Çayırda oturmak yahut onu seyretmek

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada çayır görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada çayır görmek ne demek
  rüya yorumu çayır görmek

  Kendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık din ve dünya güzelliğine, Çayırda oturmak yahut onu seyretmek yoksul için zenginliğe, zengin için bereketli kazanca, Çayır otlarını büyük çuvallarla bir yere taşımak yahut çayırdan çayıra geçtiğini ggörmek dünyalık yığmaya ve dünyalık kazanmak için her işe yeltenmeye, aşırı hırsa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Çimen.)
  İşinizdeki gelişmelerin sizi mutlu edeceği ve bu durumun sizi etrafınız için mutluluk verici bir kişi haline getireceğine işarettir .
  İş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir. Bir çayırdan başka bir çayıra atlamak bir kimsenin dünya nimetlerine olan aşırı isteğine ve kazanç için durmadan çabalayacağına işarettir.Kurumuş çayır hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamındadır. Çayır toplamak zengin olmaya işarettir.
  Rüyada yemyeşil çayırlar görmek, sıkıntıların, sorunların sona ereceğine, güzel, bolluklu, kısmetli Günleri müjdeler.
  Rüyada çayir görmek Cenabi Hakkin (C.C.) lütfuna yorumlanir. Rüyasinda bir çayirlikta gezindigini görmek ibadetlerinin kabul edildigine ve cennetle müjdelendigine, çayirda uzanip yattigini görmek, yetim ve kimsesizlere yardim etmege, ça yirda kuzu otlattigini görmek, hayir ve iyilikte bulunacagina, ça yirda sarkilar okuyarak gezindigini görmek, ibadetinize devam etmeniz gerektigine delalet eder. Çayir görmek, yeni bir hayattir. Rüyada çayirlarin içinden geçmek, isinizde basarili olacaginiza ve yapacaginiz her isi severek ve isteyerek yapacaginiza delildir. Bir çayirin ortasinda uzanip yat mak ve sarki söylemek, hayati yasamayi çok sevdiginize delalet eder. Çayirda kosup kendi kendinize sarkilar söylediginizi gör mek, birtakim düsüncelerinizi uygulayip etrafinizdaki insanlarin mutluluguna çalisacaginiza ve onlarin takdirini kazanmak istediginize yorumlanir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Rüyada çayır çimenlik görmek
 4. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 5. rüyada çayır görmek ne anlama gelir
 6. Rüya yorumu çiğ görmek, rüyada çiğ düşmesi, rüyada çiğ yemek görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri