Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Ayak Tırnağı Görme Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ayak Tırnağı Görmenin Anlamı Nedir? Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Kişinin güç ve kuvvetine

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Ayak Tırnağı Görme
  Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Ayak Tırnağı Görmenin Anlamı Nedir?

  Rüyada Ayak Tırnağı Görmek
  Kişinin güç ve kuvvetine, düşmana galip gelmeye; Uzun tırnak mesleği gereği olursa rızka, diğerleri için ayıp ve Kuşura, sünneti terk etmeye, Tırnak kesmek sünnete uymaya yahut borç vermeye, Uzun ve güzel tırnak mala, elbiseye, ziyada güç ve kuvvete, Tırrnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye delalet eder.
  Rüyada tırnak kesmek veya dişlerini tırnağıyla koparmak kötü bir alamettir.
  Rüyada tırnak kesmek kötü bir olaya işarettir. Güzel tırnaklar başarı kazanacağınız işlere gireceğinizi bildirir. Bakımsız tırnaklar, dert ve hastalığa yorumlanır.
  Güzel tırnaklar başarının işaretidir. Bakımsız tırnaklar, sıkıntı ve hastalık anlamına gelir.
  Kişinin kendi çalışması sonucu sahip olduğu değerli şeyler veya paradır.
  Rüyada tirnak görmek alacak veya borçla yorumlanır. Tirnaginin uzadığını görenin borcu artar. Tirnagini kesmek ise borcunun kolaylıkla ödeneceğine işarettir. Tirnaklarıni kestiğini gören keder ve sıkıntıdan kurtulur. Abdulgani Nablusiye göre, rüyada tirnak görmek zaferdir. Tirnagin uzunlugu sanat ve meslegi itibariyla ona muhtaç olan adamlar için rızkta genişlige delalet eder.
  Timaklarınin eksik veya derişinden çıkarilmis yahut kırılmis olduğunu gören kimsenin, servetinin gitmesine ve dünyaca kudret ve kuvvetinin zayiflamasina işarettir. Rüyada timaginin yırtıcı Kuş tırnağı gibi olduğunu gören kimse harpte ise, düşmanına galip gelir. Tirnaklariyla uğraştiğini gören kimse, dünya işlerinde hile yapar ve dünyayi kendi tarafina çeker. Rüyada tirnaginin yok olduğunu görse, iflas eder. Kuvvet ve kudreti azalir.
  Güzel tırnaklar başarının işaretidir. Bakımsız tırnaklar, sıkıntı ve hastalık anlamına gelir. Ayrıca ailenizde bazı gençlerin sorun yaratacağı anlamındadır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Ayak Görmek ne demek
 3. Rüyada Ayak Parmağı Görmek
 4. Rüyada Ayak Yarası Görmek
 5. Ayak,Rüyada Ayak Görmek Nedir?
 6. Rüyada Ayak Bileziği Görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri