Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

rüyada bilezik çalınması , Rüyada Bilezik Çalmak ne anlama gelir rüyada bilezik çaldırmak , Rüyada Bilezik Çalmanın anlamı Rüyada koluna altin bilezik , kiymetli bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Bilezik Çalmak

  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada bilezik çalınması,
  Rüyada Bilezik Çalmak ne anlama gelir
  rüyada bilezik çaldırmak,
  Rüyada Bilezik Çalmanın anlamı

  Rüyada koluna altin bilezik, kiymetli bir esyasinin çalinacagina; gümüs bilezik takmak ücret aliyorsa ücretinin veya maasinin kesilecegine; koluna cam bilezik takiyorsa is yerinin degisecegine; bakir bilezik takiyorsa isinden ayrilacagina isarettir.
  Rüyada bilezik çaldırıp kaybetmek, hiçbir zaman olmayacak bir sey için bos yere üzülmekte oldugunuzu gösterir. Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi kalacagina isarettir. Bir bilezigi sahibine geri verdiginizi görmek, yakinda basinizdan hos bir macera geçecegine delildir.
  Bir baska rivayete görede: Bir erkegin, rüyada elinde bir bilezik bulundugunu görmesi, onun elinin darligina isaret eder. Eger elinde altin veya gümüsten birtakim bileziklerin bulundugunu görse, o kimsenin salih bir adam olduguna hayir ve hasenata çalisan ve onlara öncelik yaptigina isaret eder. Eger düsmanlari varsa Allahu Teala kendisine imdat ve yardim eder.
  Rüyada bilezik görmek; hayırlı işlere ve erkek çocuğa, ölüde bilezik görmek; ölenin ruhunun huzur içinde olduğuna bileziği kolda görmek; merak ve sıkıntıya, bileziği kolundan çıkarmak; dostlarınızla aranızın açılacağına, bileziği kırmak; hastalığa tutulmaya ve fakirlik çekmeye işarettir.
  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Cüzdan Çalmak
 3. Rüyada Bağlama Çalmak
 4. Rüyada Gitar çalmak
 5. Rüyada çalmak
 6. Altın bilezik ne demek, Altın bilezik anlamı, Altın bilezik nedir, Altın bilezik deyimi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri