Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

H. H. Holmes kaç kişiyi öldürdü? Herman Webster Mudgett (doğumu 16 Mayıs 1860 – ölümü 7 Mayıs 1896) Dr. Henry Howard Holmes takma adıyla da
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  H. H. Holmes kaç kişiyi öldürdü

  Sponsorlu Bağlantılar
  H. H. Holmes kaç kişiyi öldürdü?


  Herman Webster Mudgett (doğumu 16 Mayıs 1860 – ölümü 7 Mayıs 1896) Dr. Henry Howard Holmes takma adıyla da bilinen Amerikalı bir seri katildi.

  Kendi itiraflarına göre 27 kişiyi öldürdü. Fakat gerçek rakamın bunun çok üstünde olduğu tahmin ediliyor. Hatta kayıp raporlarına dayanan bazı iddialara göre 230 kişinin katiliydi.

  Holmes 1893'te, Şikago'da bir otel açtı. 3 sene boyunca kadın kurbanlarını otel personelinden, müşterilerinden ve kendi sevgililerinden seçti. Kadınlara önce işkence yapıyor, sonra öldürüyordu.

  İskeletlerini satıyordu

  Tıp eğitimi alan Holmes öldürdüğü insanları bodrumundaki bir kanalda saklıyordu. Burada cesetlerin organlarını çıkarıyor, etlerini sıyırıyordu. Sonra da bu organları ve iskeletleri tıp fakültelerine satıyordu.

  Aynı zamanda yüzlerce kürtaj yapan Dr. Holmes operasyon sırasında ölen kadınları da aynı işlemden geçirerek iskeletlerini satıyordu.

  Holmes yakalandıktan sonra yargılandı ve idam cezasına çarptırıldı. 1896 yılında asıldı. O dönemde çıkan haberlere göre, boynu hemen kırılmadığı için 15 dakika boyunca can çekişti.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rölyefte Tasvir Edilen Üç Kişiyi Seçiniz
 3. Halikarnas Balıkçısı Babasını Neden Öldürdü
 4. Herhangi bir olay, niçin birçok kişiyi etkiler neden
 5. Herhangi bir olay, niçin birçok kişiyi etkiler
 6. Sherlock Holmes and the Sport of Kings İngilizce Kitap Özeti
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri