Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Eyleme geçiren sözler Sözler ''İnsan isterse'' adlı kitaptan derlenmiştir.. "İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bilse şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İnsanı eyleme geçiren güzel sözler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Eyleme geçiren sözler
  Sözler ''İnsan isterse'' adlı kitaptan derlenmiştir..
  "İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bilse şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçirebilse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu."
  Sweet Marden
  "Asla vazgeçmeyin. Dünya da hiçbir şey ısrar etmenin yerini alamaz. Yetenek alamaz dünyada yetenekli ama başarısız insandan daha çok ne var? Deha alamaz uygulamaya sokulmamış deha, atasözü gibidir. Tek başına eğitim alamaz, dünya başı boş gezen insanlarla doludur. Israrlı ve kararlı olmak tek başına bir güçtür."
  Calvin Coolidge
  ABD Eski Başkanı
  "Sen neye hazırsan, o da sana hazırdır!"
  Mark Victor Hansen
  "Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız çoktan kaybetmişsinizdir. Dışarıki dünyaya çıktığınızda anlayacaksınız ki başarı, ancak onu istediğiniz takdirde gelecektir. Her şey insanın kafasında biter. Alt edildiğinizi düşünüyorsanız, alt edilmişsinizdir. Yükselmek için yüksek düşünmelisiniz. Bir ödülü kazanmadan önce kendinizden emin olmalısınız. Yaşam savaşını kazanan her zaman, en güçlü ya da en hızlı olan değildir. Er ya da geç kazanan kişi, kazanacağını önceden düşünebilen kişidir."
  Arnold Palmer
  "İhtiraslar, geminin yelkenlerini şişiren rüzgardır. Bazen gemiyi batırdığı olur, ama onsuz gemi, yerinden kımıldayamaz..."
  Voltaire
  "Yenilmesi gereken ilk düşmanlar öfke ve umutsuzluktur."
  Colette
  "Düşünmek kolaydır, uygulamak güçtür. Dünya da en güçlü olan şey de, insanın bir şeyi düşüncesine göre uygulamasıdır."
  Johann Von Goethe
  "Bizi güçlü yapan yediklerimiz değil hazmettiklerimizdir, bizi zengin yapan kazandıklarımız değil, muhafaza ettiklerimizdir; bizi bilgili yapan okuduklarımız değil, kafamıza yerleştirdiklerimizdir..."
  Francis Bacon
  "Su da yürümenin sırrı taşların nerde olduğunu bilmektir."
  Herb Cohen
  "İnsanlar arasında ki gerçek fark enerjidir. Sağlam bir irade, belirlenmiş bir amaç, yenilmez bir azim her şeyi başarabilir. Büyük adamlarla küçük adamları birbirinden ayıran da budur."
  Thomas Fuller
  "Şartlar ve olaylar,
  Kim olduğumuzu etkilemiş olabilir.
  Ama ne olduğumuzdan ve geleceğimizden
  Kendimiz sorumluyuz!!"
  "Büyük hayalleri küçük hayatları vardı. Hayallerinin verdiği umutla yola çıktılar. Başlangıçta tek sermayeleri cesaretleriydi. Paraları yoktu. Çevreleri yoktu. Zorluk çoktu. Çevredekiler senden bir şey olmaz derken, küçük imkanlarla büyük engelleri aştılar. Çoğu kez yenile yenile yenmeyi öğrendiler. Omuzları yerçekimine yenik düşse de, yılgın yorgun yalnız olsalar da bazen, yenilmediler. Pes etmediler başardılar. "İnsan isterse" ama gerçekten isterse, hayatta en çok istediğini yapar dedirttiler..."


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Özlü Sözler, Hayatın Altın Kuralları, Atasözü, Güzel Sözler, Sms Sözleri Atasözü, Güzel Sö
 3. Başkalaşım Geçiren Hayvanlar, başkalaşım geçiren hayvanların hayat döngüsü
 4. Çok Süper Özlü Güzel Sözler, Manidar Güzel sözler, Alamlı sözler,Güzel Sözler
 5. Sevgiliyi Etkileyecek Sözler, sevgiliyi etkileyen mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgil
 6. Sarılık geçiren bebeklerin otistik olma riski, sarılık geciren bebekler, sarılık ve bebek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri