Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Özel Kişilere Özel Sözler Seni asil insanların basit sevgi leriyle değil , basit insanların asil sevgi leriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma , sana
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Özel Kişilere Özel Sözler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Özel Kişilere Özel Sözler

  Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?
  ♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
  ♥ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
  ♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?
  ♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.
  ♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Özel Kişilere Özel Mesajlar
 3. Özel Kişilere Özel Yazılar
 4. Televizyon, Gazete Ve İnternet Ortamında Kişilere Ait Özel Bilgilerin İzinsiz Yer Almasını
 5. çok özel sözler twitter, çok özel sözler facebook
 6. Özel Kişilere Özel Gün Kartları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  İnsanların hayatında mutlaka özel birileri vardır.Kendileri için çok özel olan bu kişiye tüm duygu ve düşüncelerini çok özel bir şekilde ifade edebilmesi kendini özel hissetmesidir. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri