Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Türkiye Estetikte Avrupanın Önünde [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG] Özellikle estetik meme cerrahisi , estetik burun cerrahisi , karın germe , liposuction ve vücut şekillendirme , endoskopik yüz cerrahisi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Türkiye Estetikte Avrupanın Önünde

  Sponsorlu Bağlantılar
  Türkiye Estetikte Avrupanın Önünde

  [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG]
  Özellikle estetik meme cerrahisi, estetik burun cerrahisi, karın germe, liposuction ve vücut şekillendirme, endoskopik yüz cerrahisi, kanser sonrası meme rekonstrüksiyonu alanlarında uzman Prof. Dr. Yücel, tıptaki gelişmelerle birlikte estetik ameliyatların kısa sürelerde yapıldığını ve hastaların ameliyat sonrası çok daha hızlı iyileştiğini açıkladı. Prof. Dr. Yücel, estetik ve plastik cerrahide, Türkiye’nin Avrupa’dan daha ileri olduğunu da sözlerine ekledi.

  Prof. Dr. Akın Yücel plastik ve estetik cerrahi alanında Türkiye’ye gelen yabancıların gerek maliyet, gerekse yüksek kalite ve teknoloji standartları nedeniyle Türk hastanelerini ve doktorlarını tercih ettiklerini belirtti. Prof. Dr. Yücel, Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi alanında dünya standartlarında sağlık hizmeti verdiklerini de sözlerine ekledi. Türkiye’deki hastanelerin üst düzeyde teknoloji ile donatılması, yabancı hastaların ülkemizdeki sağlık hizmetlerini tercih etmelerinin başlıca nedeni olduğunu belirten Yücel; “Yabancı hasta gelişi hem ekonomik açıdan hem de gelişmiş teknoloji kullanma açısından ülkemize ciddi avantajlar getirecektir” dedi. Yücel sözlerini şöyle sürdürdü: ”Sağlık turizminin ülkeye getirisi yüksek. Türkiye estetik, plastik cerrahide Avrupa’dan çok daha önde ve tüm dünya bunun farkında” dedi.

  Bu 3 öneriye dikkat!

  Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi konusunda Avrupa’dan daha ileri olduğunu, Amerika, Brezilya ve Türk ekolünün önde gelen 3 büyük ekol olarak görüldüğü belirten Prof. Dr. Akın Yücel, estetik ve plastik cerrahi operasyonu yaptıracaklara da şu 3 altın öneride bulundu:

  • Ameliyatınızı yaptıracağınız uzmanın diplomasını kesinlikle görün. Bu çekinilecek bir konu değildir.

  • Doktorun gerçekleştirdiği estetik cerrahi sayısını ve yaptıracağınız operasyonla ilgili olarak ne kadar ameliyat yaptığını ve kaç yıllık profesyonellik deneyimi olduğunu sormanızda ve bunları baz almanızda önem var.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Avrupanın En Çok Satan Arabaları,Avrupa'nın en çok satan araçları nedir
 3. Avrupanın en cok Boşanan Ülkesi,Bunları Biliyor musunuz? İlginç, Heyacanlı, Merak edilen v
 4. islamiyetin doğuşu sırasında avrupanın durumu
 5. Amazon ormanlarının seyrek Batı Avrupanın sık nüfuslu olmasının nedenleri
 6. Avrupanın doğal afetlere karşı aldığı önlemler nelerdir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri