Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ayak Catlaklarına Bitkisel Çözümler , Ayaklarımzıdaki Çatlaklar , Ayak Bakımımız Ayak çatlakları için bitkisel çözümler Ayak çatlakları herkesin karşılaşabileceği bir sorun.Bunun için bazı bitkisel çözümler

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ayak Catlaklarına Bitkisel Çözümler, Ayaklarımzıdaki Çatlaklar, Ayak Bakımımız

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ayak Catlaklarına Bitkisel Çözümler, Ayaklarımzıdaki Çatlaklar, Ayak Bakımımız
  Ayak çatlakları için bitkisel çözümler

  Ayak çatlakları herkesin karşılaşabileceği bir sorun.Bunun için bazı bitkisel çözümler var ve ben bunları sizin için yayınlıyorum

  Kuruyan çatlayan ve şişen ayaklarınız için arada bir özel bakımlar yapmak da yerinde olur. Ayaklarınızın sürekli şişmesinden rahatsız oluyorsanız bitki banyolarından yararlanabilirsiniz.

  Bunun için bir litre suda iki avuç papatya ve bir adet limon kabuğunu kaynatıp soğumaya bırakın. Ayaklarınızı bu suyun içinde yarım saat kadar bekletin. Şişlerin indiğini ayak derinizin canlandığını göreceksiniz.

  Kuruyan pul pul ayrılan tırnaklarınız içinse gliserinden faydalanabilirsiniz. Birkaç damla saf gliserinle eşit miktardaki limon suyunu karıştırın. Bu karışımı her gün tırnaklarınıza sürün. Canlı parlak ve sağlıklı tırnaklar için bundan daha iyi bir yol olamaz.

  Soğuk parafin: İşte sağlıklı ve pürüzsüz ayaklara kavuşmanın başka bir yolu! Yumuşak ve bakımlı ayaklar için uygulanan özel yöntemin adı soğuk parafin. Öncelikle ayaklara peeling uygulanarak ölü hücre tabakası atılımı sağlanıyor. Daha sonra parafin sürülerek ayak paketleniyor ve 20 dakika bekletiliyor. Açıldıktan sonra krem sürülüyor. Sonrasında pamuk gibi ayaklara sahip oluyorsunuz.

  Ayak çatlak: Daha çok kuru ciltlerin problemi olan çatlaklar topuk ve ayak tabanında görülür. Ayakları yıkadıktan sonra kurulamamak yalınayak gezmek küçük terlik giymek gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Her banyodan sonra ponzo taşıyla yumuşak hareketlerle ölü deriyi temizleyin. Çatlak bölgeleri içeriğinde E vitamini ve jojoba yağı bulunan ayak kremleriyle gün boyu sık sık kremleyin. Çatlaklarınız kaybolana dek sürekli çorap ve kapalı ayakkabı giyin.

  Ayak nasır: Bütün kış ayaklarımız botların çizmelerin içinde kaldı. Üstelik küçük ve yanlış ayakkabı seçiminden dolayı ayakların bazı yerlerinde sertleşmeler oluşur. Açık ayakkabı ve terlikleri nasırlı ayaklarla giymek de hoş olmaz. Nasır size çok ağrı vermiyorsa pedikür yaptırarak bu sorundan kurtulmanız mümkün. Ancak problem yaratıyorsa siz en iyisi özel nasır bakımları yaptırın.

  Yazı rahat karşılayın. Oluşmasını önlemek için: Her banyodan sonra bolca krem sürün. Yumuşak derili ve geniş tabanlı ayakkabılar seçin. Eczanelerde satılan küçük flaster ve solüsyonlardan yararlanın.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ayak Mantarına Bitkisel Çözüm, Ayak Mantarına İyi Gelen Bitkiler Nelerdir, Alternatif Tıp
 3. Ayak mantarına doğal çözümler ayak mantarı için şifalı bitkiler - ayak mantarına ne iyi ge
 4. Hamilelıkte ayak şişmesı, hamılelerde neden ayaklar şişer, Gebelikte Ayak şişmesine ne iyi
 5. Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm, Ayak kokusu için ne yapılmalı
 6. Peygamberimizin Ayak izi - Efendimizin Ayak izi - Hz Muhammed s.a.v Mubarek Ayak Izleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri