Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Oje Sürmenin İncelikleri Rengârenk ojeler tırnaklarınızı süslerken , ellerinizin güzelliğini vurgular. Doğru seçimlerle aynı anda hem tırnak bakımı yapabilir hem de ojenin güzelleştirdiği tırnaklarınızın keyfini

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Oje Sürmenin İncelikleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Oje Sürmenin İncelikleri
  Rengârenk ojeler tırnaklarınızı süslerken, ellerinizin güzelliğini vurgular. Doğru seçimlerle aynı anda hem tırnak bakımı yapabilir hem de ojenin güzelleştirdiği tırnaklarınızın keyfini yaşayabilirsiniz.  Oje Sürmenin İncelikleri
  Ellerinizin bakımlı ve güzel görünmesini istiyorsanız manikür yaptırdıktan sonra tırnak biçiminize uygun oje ile tamamlamalısınız.
  Doğru törpüleme ve oje sürme yöntemleriyle hem tırnakların daha güzel hem de daha güçlü görünmesini sağlayabilirsiniz.
  Tırnaklarınızı törpülerken tırnak yapınıza göre hareket etmelisiniz. Dar yapılı tırnaklarınız varsa; köşeli törpüleyerek daha kuvvetli görünmelerini, geniş ise uzun bırakıp, yuvarlak törpüleyerek daha ince görünmelerini sağlayabilirsiniz.
  Renk seçimini tırnaklarınızın şekline göre yapmalısınız. Kısa ve Köşeli tırnaklar için koyu renkler, uzun ve yuvarlak biçimli tırnaklar için açık ve pastel tonlarını tercih edebilirsiniz.
  Ojenizin kalıcı olması için törpüleme işlemi ile oje sürümünün aynı gün içinde olmamasına özen gösterin.
  Oje sürmeden önce tırnaklarınıza koruyucu sürün. Sürdüğünüz koruyucuyu tırnak uçlarında yoğun uygulayarak ojenizin tırnak uçlarındaki ömrünü uzatın.
  Ojenizi sürmeye tırnağınızın tam ortasından başlayın ve üç seferde oje sürme işlemini tamamlayın. Birinci katı tüm tırnaklarınıza uyguladıktan 2 dakika sonra ikinci katı sürmeye başlayıp yine her bir tırnağı üç adımda bitirin. Parlak bir görüntü elde etmek için 2. kat oje kuruduktan sonra parlatıcı uygulayabilirsiniz.
  Ojenizin çabuk kurumasını istiyorsanız buzlu su dolu kabın içinde ellerinizi 1-2 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Manikür Yapmanın İncelikleri
 3. Voleybolun İncelikleri Nelerdir
 4. Basketbolun İncelikleri
 5. Makyajda Far Sürmenin Püf Noktaları
 6. ruj sürme tekniği – ruj sürmenin püf noktaları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri