Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Micro plus , micro plus nedir , micro plus nasıl yapılır , micro plus ameliyatsız yüz germe , ameliyatsız yüz germe , ameliyatsız yüz germe
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Micro plus,micro plus nedir,micro plus nasıl yapılır,micro plus ameliyatsız yüz germe,ameliyatsız yüz germe,ameliyatsız yüz germe micro plus

  Sponsorlu Bağlantılar
  Micro plus,micro plus nedir,micro plus nasıl yapılır,micro plus ameliyatsız yüz germe,ameliyatsız yüz germe,ameliyatsız yüz germe micro plus

  Evet yeni bir gençlik ve güzellik yöntemi ile karşınızdayım.Bugün bizzat yakından gözlemlediğim bu yöntem harikalar yaratıyor.İlk seansta bile fark ortada... :alkis:

  En yoğun selülit problemlerinde, obezitelerde, dolaşım bozukluklarında, deri sarkmalarında ve vücut şekillendirmede kullanılan MICRO PLUS, vücut liftingi ve kilo vermede tercih ediliyor.

  Bunun yanı sıra, yüz bölgesinde 15 yaş gençleşme sağlayan MICRO PLUS 'Neştersiz gençleşme yöntemi' olarak yıllardır yurtdışında uygulanıyor.
  Mel GİBSON, Victoria BECKHAM, Angelina JOLIE, Demi MORE, Sharon STONE gibi ünlülerin operasyonsuz gençleşme yöntemi olarak bilinen yöntem, kadınlar kadar, erkeklerin de tercihi.
  MICRO PLUS' ta cilde makine yardımıyla masaj yapılırken, micro akım veriliyor ve böylelikle kaslar sıkılaşıyor, doku toplanıyor. Estetik operasyona ya da botox gibi uygulamalara gerek kalmadan yaşlanma etkilerine son veriliyor.
  25 ile 70 yaş arası herkese yapılan MICRO PLUS, yüzdeki kırışıklıklar ve sarkmalar, göz çevresindeki çizgilerin yanı sıra kalça düşüklüğü, kol sarkmaları, karın ve bel bölgesindeki yağlanmalara birebir. Değişim için her bölgeye 12 seans uygulanıyor.

  Micro plus nasıl uygulanır?

  •Micro Plus cihazı lenfatik akışı destekleyecek, sıvı akışındaki sorunun normale dönüşünü sağlamaktadır. Bu alandaki birikimin ortadan kalkması direk olarak microsirkülasyonon arttığının göstergesidir.
  •Micro Plus yöntemi ile vücuttaki toksinler temizlenerek detoksifikasyon sağlanmaktadır.
  •Dokudaki revitalizasyon ve oksijenasyona bağlı olarak cilt tonalitesini arttırır.
  Selülit tanımlanması

  •Micro plus cihazı sellülit tedavisinde kullanılır. Uyarıcı akım tedavisi deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizma ve lenf sirkülâsyonunu canlandırır.
  •Toplanmış doku sıvısının ve suyun vücuttan atılmasını sağlar.
  Zayıflama

  •Micro plus cihazı uygulaması sonucunda kaslar uyarılır. Buda kan dolaşım sistemine salınım olduğu sürece kasların yaratılan enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağları kullanmasıyla sonuçlanır.
  •Eklem, tendon ve kasın mekanik reseptirlerinin uyarılması, kasların uyarılması ve kas tonunun korunması, kas iyileşmesi, toksinlerin atılması “ tropik etki” olarak adlandırılır.

  Micro plus

  •Yüz lifting (40 dk): 1 seans 150TL, 6’lı Paket 750TL, 12’li Paket 1500TL
  •Selülit (40 dk): 1 seans 150TL, 6’lı Paket 750TL, 12’li Paket 1500TL
  •Karın (20 dk): 1 seans 100TL, 6’lı Paket 500TL, 12’li Paket 1000TL
  •Kol (20 dk): 1 seans 100TL, 6’lı Paket 500TL, 12’li Paket 1000TL
  •Sırt (20 dk): 1 seans 100TL, 6’lı Paket 500TL, 12’li Paket 1000TL
  •Göğüs (10 dk): 1 seans 100TL, 6’lı Paket 500TL, 12’li Paket 1000TL

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Karın germe ameliyatı, Karın germe Estetiği, , Estetik, estetik ameliyatlar, Estetik Cerra
 3. 1/43 Micro RC Yarış Arabaları (8 Farklı Model)
 4. Sıkı kalça ve bacaklar için egzersizler Resimli Anlatım, Resimli bacaklar için egzersizler
 5. Kıl Dönmesinin Tedavisi Nasıldır, Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi Varmıdır, Kıl Dönmesi K
 6. Gergin göğüslerin ameliyatsız hali
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri