Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yüz Şeklinize Göre Allık Sürme Resimli Renk tonları 1- Şeftali: Açık tenli ve sarışınsan bu renk tam sana göre. 2- Pembe: Buğday tenli ve kumrallar

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yüz Şeklinize Göre Allık Sürme Resimli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yüz Şeklinize Göre Allık Sürme Resimli  Renk tonları

  1- Şeftali: Açık tenli ve sarışınsan bu renk tam sana göre.

  2- Pembe: Buğday tenli ve kumrallar bu tonları tercih etmeli.

  3- Toprak: Esmerler yüz hatlarını belirginleştirecek kahve tonlarını kullanmalılar.

  Yüz şekline göre allık

  Allık uygulama tekniği yüz şeklimize bağlı olarak değişir.
  Allığınızı tıpkı arkadaşınızın yaptığı gibi uyguladınız ama sizde onun kadar güzel durmadı. Belki de bunun nedeni yüz şeklinizin farklı olmasıdır...

  Allık uygulama tekniği yüz şeklimize bağlı olarak değişmektedir. İlk önce yüz şeklimize karar vermeli, daha sonra allığımızı ona göre uygulamalıyız.

  Yuvarlak  Özellikle yanaklarınız olmak üzere yüzünüz geniştir. Fırçanızı V çizecek şekilde uygulayın. Böylece yüzünüz uzun görünecektir. Tamamlaması için de çenenize çok az uygulayabilirsiniz.

  Kare

  Kare alın, geniş elmacık kemikleri ve çene çizgisi. Kare çene, göze çarpan bir yüz yapısıdır. Gözlerinizin merkezi elmacık kemiklerinizle nerede birleşiyor ona dikkat edin ve allığı oraya uygulayın ve şakaklarınıza doğru yayın. Alın ve çenenize yumuşak vuruşlar uygulayın, bu uygulama yüzünüzün kareliğini yumuşatacaktır.

  Dikdörtgen

  Bu yüzler, kare yüzlerin gerilip,uzatılmış halidir. Alın, elmacık kemikleri ve çene çizgisi kadar geniştir. Gözlerinizin dış köşelerine ve elmacık kemiklerine iyice uygulayın. Allığınızın, burnunuzun ucundan daha aşağıda olmamasına dikkat edin.

  Oval

  İdeal yüzdür. Alın,çeneden daha geniştir. Elmacık kemikleri daha baskın, çene ovaldir. En çok göze çarpan kısma yani elmacık kemiklerine ve şakaklara uygulayınız. Böylece, elmacık kemikleriniz daha dikkat çekecek hale gelecektir.

  Üçgen

  Geniş alın ve yüksek elmacık kemikleri vardır. Çene dardır. Fırçanızı V şeklinde elmacık kemiklerinizden şakaklara doğru uygulayınız. Kaş altından yüzünüzün ortasına doğru da az miktarda allık uygulayın. Bu, alnınızı yüzünüzün kalan kısmıyla dengelemenizi sağlayacaktır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Yüz şeklinize göre saç modelleri
 3. Göz rengine göre allık seçmi
 4. uygun ruj sürme teknikleriyle muhteşem dudaklar, alımlı dolgun dudaklar için ruj sürme tek
 5. Allık Nasıl Kullanılır allık kullanımı - allık nasıl sürülür - allık seçimi - allık sürme
 6. Saç modelinizi yüz şeklinize göre seçin
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri