Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Albert Camusun Ölümü Albert Camus Ölümü Hakkında Bilgi Camus , 4 Ocak 1960'ta , Sens yakınlarındaki küçük Villeblevin kasabasında "Le Grand Fossard" isim li bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Albert Camus Nasıl Öldü

  Sponsorlu Bağlantılar
  Albert Camusun Ölümü

  Albert Camus Ölümü Hakkında Bilgi

  Camus, 4 Ocak 1960'ta, Sens yakınlarındaki küçük Villeblevin kasabasında "Le Grand Fossard" isimli bir yerdegeçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

  Daha sonra mantosunun cebinde bir tren bileti bulunmuştur. Büyük bir olasılıkla, Camus gideceği yere trenle gitmeyi planlamıştı; fakat arkadaşıyla birlikte arabayla dönmeyi tercih etti. İronik biçimde, Camus daha önce en absürt ölüm şeklinin ne olduğu sorulduğunda, araba kazasında ölmeyi bunlardan biri olarak nitelendirmişti. Kazanın gerçekleştiği Facel Vega marka otomobilin sürücüsü ve yayımcı dostu da Camus'yle birlikte hayatını kaybetti.

  Camus'nün ölümünden sonra telif hakları Camus'nün çocukları olan, Catherine ve Jean Camus'ye devredildi. Ölümünden sonra 1970'te "Mutlu Ölüm", 1995'te de öldüğünde hala bitmemiş olan "İlk Adam" yayımlandı.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Albert Camus Nasıl Okunur
 3. Albert Camus Mezar Taşı
 4. Albert Camus Kitapları
 5. Albert Camus Felsefesi
 6. Albert Camus Eserleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri