Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kız Çocuklar/ Erkek Çocuklar Kız çocuğa bir top atarsanız hemen suratına çarpar. Erkek çocuğa bir top atarsanız onu yakalamak için ellerini acar , yine de

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kız Çocuklar/ Erkek Çocuklar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kız Çocuklar/ Erkek Çocuklar

  Kız çocuğa bir top atarsanız hemen suratına çarpar.
  Erkek çocuğa bir top atarsanız onu yakalamak için ellerini acar, yine de top suratına çarpar.  Kız çocuğunuzu dışarı çıkmak için özene bezene giydirirsiniz, süslenme faslı bittiğinde küçük hanim harika görünmektedir ama gidicesiniz yere 1 saat gecikmişsinizdir...
  Erkek çocuğunuzu dışarı çıkmak için özene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika sonra gömleğinin 2 yakası 2 tarafa kaymış, ayakkabıları tozlanmıştır.  Kız çocuk yerde bir çubuk gördüğü zaman alıp neden yapıldığını anlamaya çalışır.
  Erkek çocuk yerde bir çubuk gördüğü zaman alıp bundan nasıl bir silah yapacağını düşünür.  Kız çocuklara bir Barbie bebek verin, onu giydirir, süsler, evcilik oynarlar.
  Erkek çocuklara bir Barbie bebek verin, hemen kollarını bacaklarını koparırlar.  Kız çocuğun saclarını kestirdiğinizde yeni halini beğenmemişse kendini 2 hafta odasına kilitleyebilir.
  Erkek çocuğun saclarını kestirdiğinizde nasıl olduğuyla ilgilenmez bile.  Kız çocuk annesinin makyaj malzemelerini alıp yüzüne gözüne sürer.
  Erkek çocuk annesinin makyaj malzemelerini alıp duvarları boyar.


  Kız çocuk gaz kaçırırsa kıpkırmızı olur çok utanır.
  Erkek çocuk gaz kaçırırsa önce bir güler, ardından ayni sesi 50 kere tekrar eder.  Kız çocuklar tırnaklarını uzatır ama daha güzel olduğu için değil, bir erkek çocuğun orasını burasını çizebilmek için...
  Erkek çocuklar tırnaklarını uzatır çünkü kesmeye üşenirler.  Erkek çocuklar 6 yasından itibaren babalarına yanak vermeyi keserler.
  Kız çocuklar 6 yaşından itibaren babaları onlara seker vermezse onlar da yanak vermeyi keserler.  Kız çocuklar genelde erkek çocuklardan önce konuşmayı öğrenirler.
  Erkek çocuklar genelde konuşmadan önce silah seslerini taklit etmeyi öğrenirler.  Kız çocuklar filmde biri öldüğünde ağlarlar.
  Erkek çocuklar Ninja Kaplumbağaları 3. kere seyrederken biri TV'yi kapatırsa ağlarlar.  Kız çocuklar büyüyünce kadın olurlar.
  Erkek çocuklar büyüyünce büyük erkek çocuk olurlar.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Çocuklar için çoraptan yapılmış çok şirin kız ve erkek oyuncak bebekler.
 3. Çocuklar için arka pilan resimler, çocuklar için manzara resimleri, harika avatar
 4. Afacan çocuklar, mimiklerle delikanlı çocuklar, hareketli çocuk gifleri, Gülen ağlayan, te
 5. Çocuklar için diyet,Şişman çocuklar için diyet listesi, Kilolu çocuklar için diyet
 6. Erkek Çocuk Hırka Modelleri - Erkek Çocuklar için Yelek Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri