Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Dünyanın en ilginç telefon ları Geçtiğimiz sene de gördüğümüz dünyanın en ilginç 12 telefon un bu seneki modelleri de birbirinden ilginç ve eşsiz. İşte bu
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dünyanın en ilginç telefonları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünyanın en ilginç telefonları


  Geçtiğimiz sene de gördüğümüz dünyanın en ilginç 12 telefonun bu seneki modelleri de birbirinden ilginç ve eşsiz. İşte bu senenin en ilginç telefon dizaynları...


  Ayakkabı telefon

  Steve Carell adlı tasarımcının tasarladığ bu telefon ilk defa Get Smart adlı filmde kullanıldı. Günlük hayatta kullanımı neredeyse imkansız olan bu telefonun bir tasarım harikası olduğu şüphe götürmez.


  Şifreli telefon

  Cep telefonlarının en önemli özelliği belki de acil durumlarda vakit kaybetmeden kullanıma hazır olmasıdır. Ama bu şifreli telefonda bir numarayı aramak en az dört dakika sürüyor. Önce telefon tuşlarının şifresini kırmanız daha sonra da yeşil ışığın yanmasını sağlamanız gerekiyor.


  Hamburger telefon

  Juno filmiyle ünlenen bu telefon gerçekten restaurantlar ve oteller için çok uygun. Çocukların gerçek hamburger sanmasına yetişkinlerin ise canlarının hamburger çekmesine neden oluyor.


  Elma telefon

  Gerçekten kocaman kıpkırmızı bir elma görünümünde olan bu telefon insanların ağzının sulanmasına neden oluyor. Söyleyecek çok fazla bir şey yok bu telefon karşısında.


  Nokia’dan tabanca telefon

  Neden tabanca görünümlü bir telefona ihtiyacımız olsun ki? Birini vurduktan sonra polisi aramak için faydalı olabilir. Dışarı çıkarken silahınızı evde unutabilirsiniz ama cep telefonunuzu asla!  Aynı zamanda Bluetooth bağlantısı da olan bu telefon kötü havalarda çalışanları kurtaran bir özelliğe sahip. Kısıtlı kapsama alanında kullanılmak üzere acil durum düğmesi de olan bu telefonun mikrofon özelliği de var.


  El telefonu

  Bu telefon belki de sadece konsept olarak kalmaya mahkum çünkü telefonu ele sabitlemek acı verici. Ayrıca biriyle konuşurken sürekli acı çekmek çok da istenilen bir özellik değil.


  Yumuşak telefon

  Kumaş ve silikondan yapılan bu telefon sıkıntılı anlarda stres atmak için sıkma özelliğine sahip. Hatta sıkma özelliği telefonu kapatmak için bile kullanılabiliyor.


  Kinetik cep telefonu
  Aliminyum ve camdan üretilmiş bu telefon saatlerde de kullanılan bir yöntem olan kinetik enerji ile çalışıyor. Özellikle elektirk kesintisi olduğu durumlarda kullanmak için çok kullanışlı.


  Doğal telefon

  Samandan imal edilen bu telefon oldukça yumuşak. Bu telefonun bu şekilde üretilmesinin en önemli özelliği doğal kaynaklı atık maddelerin en yararlı biçiminde kullanımına olanak sağlaması. Böylece telefonla işiniz bittiğinde kimyasal atığa neden olmamış oluyorsunuz.


  Heykel telefon

  Pek çok kişi bu telefonun dizaynından çok hoşlansa da çoğu bu telefona sahip olmayı istemeyebilir çünkü bu telefonun nasıl çalıştığına dair hiçbir teknik bilgi yok. Sadace güzel bir bitki görümünde yani estetik amaçlara hizmet ediyor.


  Moto telefon

  Telefon şirketleri hergün daha ince bir telefon fikriyle ortaya çıksa da bazıları hala çok büyük hatta çantaya sığmayacak telefon üretmenin peşinde. Bu tanıma uygun bir telefon olan bu dizayn çok şirin gözükse de günümüz telefonlarıyla baş edemeyecek kadar büyük.

  Alıntıdır


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dünyanın Hareketleri ve Sonuçları Nelerdir, Dünyanın Yıllık Hareketi ve sonuçları,Dünyanın
 3. Dünyada ki ilginç olaylar - Yaşanan en ilginç şeyler - İlginç servisler
 4. Dünyanın en ilginç hayvanları
 5. İşte dünyanın en ilginç çiçeği
 6. Dünyanın en ilginç binası, dünyadaki ilgin binalar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri