Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Lağımda yaşayan gizli topluluk! Hayaller ülkesi Amerika , yeraltında fareler gibi yaşayan insanları konuşuyor. Onlar yüzlerce kişinin dahil olduğu bir gizli bir yeraltı topluluğunun parçası.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Lağımda yaşayan gizli topluluk!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Lağımda yaşayan gizli topluluk!

  Hayaller ülkesi Amerika, yeraltında fareler gibi yaşayan insanları konuşuyor. Onlar yüzlerce kişinin dahil olduğu bir gizli bir yeraltı topluluğunun parçası. Yetkililer yer altında yaşanların yaklaşık 700 kişiyi bulduğunu düşünüyor.


  HER ŞEYLERİ VAR

  Steve ve Kathryn Las Vegas'ta diğer arkadaşlarıyla birlikte şehrin yeraltı sel tahliye kanallarında yaşıyor. Onların 'evleri' Vegas'ın ünlü striptiz klüplerinin tam altında. Eksizsiz bir mutfakları, mobilyalı bir oturma alanları ve çift yataklı bir yatakodaları bile var... Tabii eşyaları nemli zeminden korumak için küfeler içinde saklamak zorundalar.


  MAKİNEDE UNUTULAN PARALARLA YAŞIYORLAR

  Steven kanalizasyonda yaşamaya bundan iki yıl önce eroin yüzünden işini kaybedince başlamış. Çift, kumarhanelerde çalışarak para kazanmak yerine de içecek ve yiyecek makinalarında, kumar makinalarında sarhoş müşteriler tarafından unutulmuş paraları, düşürülmüş bozuklukları toplayarak hayatlarını sürdürüyorlar. "Bir keresinde bir makineden 997 dolar bulmuştum. Birkaç kez de 500 dolara yakın para buldum ama normal olarak gecede 20 dolar para buluruz"


  ONLARIN ÇÖPÜ BİZİM ALTINIMIZ

  Steve, evleriyle ilgili olarak "Birilerinin çöpe attığı eşyalar başkalarının altını olur. Genelde geceleri çıkıp eşya topluyoruz böylece kimse bizi görmüyor. Sonuçta bu biraz utanç verici bir durum. Bunu da kabul ediyoruz" dedi.


  HER ŞEYİM YANIMDA, ÖLDÜRÜLEN OĞLUMUN FOTOĞRAFI BİLE

  Kanalizasyonda yaşayan diğer çiftse Amy ve JR... Onlar Kaliforniya'da aileleriyle birlikte yaşarken Las Vegas'a iş bulmaya gelmişler. Casino'da yeraltında yaşayanlarlar karşılaşmış ve onlar da bu gizli topluluğa katılmışlar. Amy "her şeyim yanımda" diyor. "Kitaplarım, müzik CD'lerim ve 11 yıl önce, 4 yaşındayken öldürülen oğlum Brady'nin resmi"

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Apartmanda Yaşayan İnsanlar İle İlk Çağ'da Yaşayan İnsanların Günlük Hayatlarında Ne Gibi
 3. Türkiyede yaşayan Türkler İle Özbekistan’da yaşayan Türklerin ortak ve farklı yönleri
 4. Hem karada hem suda yaşayan canlılar hangileridir, hem karada hem suda yaşayan hayvanlar,
 5. Topluluk Nedir, Topluluk Hakkında Bilgi
 6. Turkcell Gizli Numara Engelleme - Turkcell Gizli Numaraları Nasıl Engelleyebilirim - Turkc
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri