Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Tereyağından Yapılan Sanat Sakızdan , balondan , teneke kutulardan hatta jant kapağından bile eserler yaratan sanatçılardan sonra şimdi sırada 63 yaşındaki Jim Victor'un ağızları açık

  1. Sponsorlu Bağlantılar


    Thumbs up Tereyağından Yapılan Sanat

    Sponsorlu Bağlantılar
    Tereyağından Yapılan Sanat
    Sakızdan, balondan, teneke kutulardan hatta jant kapağından bile eserler yaratan sanatçılardan sonra şimdi sırada 63 yaşındaki Jim Victor'un ağızları açık bırakacak çalışmaları karşımıza çıkıyor.

    Onun yapıtları, diğerlerinden biraz ayrılıyor. Çünkü kullandığı malzemenin soğuk bir ortamda kalması ve hiç erimemesi gerek! Hala ne olduğunu bulamadıysanız sanatçıdan dinleyelim:
    "Tereyağ çalışmak için aslında kolay bir malzeme. Ona her şekli verebiliyorsun. Tabii bunun için biraz erimiş olması gerekiyor. Ancak dikkatli de olmak gerek, ısıyı iyi ayarlayıp çalışmayı ona göre şekillendirmek esas alınacak nokta. Yoksa eseriniz mahvolabilir. Bunun için de 13 derecelik bir sıcaklık yeterli"
    Tereyağından yaptığı ilk heykelini 1995 yılında görücüye çıkaran sanatçı, kimi zaman bir eser üzerinde bir aydan fazla zaman çalışmak zorunda kaldığını belirtiyor. Ama genellikle 10 günden fazlayı bulmuyor.

    "İşin boyutuna ve ayrıntılarına bağlı" açıklamasında bulunan Jim Victor, iki çocuk babası. Zamanının çoğunu ailesi yerine sanatıyla geçiren ve birbirinden artistik heykeller yapan Victor, meyve ve sebze çalışmalarının zorlayıcı olduğunu, özellikle renk ve doku konusunda dikkatli olmaya çabaladığını söylüyor.
    Sanatçı, aynı zamanda çikolatan da heykeller yapıyor.

    Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

  2. Yakma Sanatı Yanık Kağıttan Yapılan Sanat Eserleri, İlginç Resimler, Değişik Sanatsal Çal
  3. Canlandıran Sanat, Kitalrla Yapılan Farklı Sanatsal Çalışmalar, Kitap Kulanılarak Yapılan
  4. Tüfek İle yapılmış Resimler, Tüfekle yapılan sanat eserleri
  5. Kitap Sanatı...Kitaplarla Yapılan Sanat
  6. Lahana ve Kabakla Sanat, Lahanadan Yapılan İnsan Figürleri, İnanılmaz Sanat Lahana Ve Kaba
  7. Paylaş Facebook Twitter Google


  8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri