Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

iPhone'a Tema Yüklemek Bilindiği gibi genelde iPhone'a program , oyun , tema gibi içerikleri yüklemek için ilk önce iPhone'un dosya sistem i açılmış olmalıdır. Dosya

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  iPhone'a Tema Yüklemek

  Sponsorlu Bağlantılar
  iPhone'a Tema Yüklemek  Bilindiği gibi genelde iPhone'a program ,oyun ,tema gibi içerikleri yüklemek için ilk önce iPhone'un dosya sistemi açılmış olmalıdır.

  Dosya sistemi açık ve versiyonu 2..x (x=0,1,2 olabilir) olan iPhone'umuzda iCydia adında bir yükleme ortamı bulunmaktadır..  Cydia sayesinde temalarda dahil olmak üzere ücretsiz olarak bir çok içeriğe sahip olabilirsiniz.. iPhoneServis' te yapılan tüm yazılımsal işlemlerde standart olarak iPhone'unuz dosya sistemi açık ve yüklemeye açık haldedir..
  1. Dosya sistemi açık ve yüklemeye hazır iPhone'umuzda Cydia programını çalıştırıyoruz.. İlk önce bize gerekli olan uygulamamız WinterBoard.. Cydia uygulamasına girdikten sonra search ikonuna tıklıyoruz..Search (arama) ekranına WinterBoard yazıp uygulamayı buluyoruz..
  2. Daha sonra uygulamayı yükleyip iPhone'muzu yeniden başlatıyoruz..
  • Yeniden başlatma işlemi tamamlandıktan sonra, Winterboard ikonu iPhone masaüstünde olacaktır..
  • Sonrasında temalarımızı indirmek için Cydia'ya tekrar giriyoruz...
  • Sections ikonunu tıklayıp alta doğru iniyoruz..
  • Themes, themes(app), themes(battery), themes(complete) gibi klasörleri göreceksiniz..
  • Bunlar temaların bulunduğu klasörlerdir.
  • Ayrı Ayrı olması da örneğin batarya tipi için tema, tüm ekranı etkileyecek olan tema, sadece uygulamaları ekleyecek tema şeklinde sınıflandırılmış olmasındandır
  • Bu klasörlerin içine girip bir tema yüklediğimizde bu yüklenen tema Winterboard'un içine eklenmektedir
  • Tekrar winterboard'u açarak burdan temamızı seçip aktif hala getirebiliriz..
  Fikir olması için bir kaç tema örneği yükleyelim.. Hepsini Cydia içinden Search'e tıklayıp themes yazarak bulabilirsiniz..


  Gördüğünüz gibi temalar sayesinde iPhone kişiselleştirebiliyoruz ve iPhone ekranımız bambaşka görünümlere bürünebiliyor . Sahip olduğunuz iPhone Cydia ve Installer yükleme ortamlarına sahip değilse dosya sistemi kapalı demektedir ve bu özgürce yükleme imkanından faydalanamazsınız. Teknik servisimize ulaşarak veya "Uzaktan Yardım" hizmetimiz ile gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz..

  Not: Bilgisayarınıza indirdiğiniz temaların iPhone'da kullanılabilmesi için de iPhone'un dosya sistemi açık ve Winterboard veya Summerboard uygulamaları yüklenmiş olmalıdır .. Bu durumda iPhoneBrowser yazılımı ile iPhone'un içeriği görüntülenerek tema dosyalarını iPhone dosya sistemi içerisinden tema programınızın ( winterboard veya summerboard ) bulunduğu dizinin altındaki Themes klasörüne kopyalamanız yeterli olacaktır..


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İnsana Ait Bir Özelliği Bir Varlığa Yüklemek Şiirdeki Anlatıma Ne Kazandırır
 3. iphone 5 fiyatları nedir, iphone 5 kaç para, iphone 5 ne kadar
 4. iPhone 5 teknik özellikleri, İphone 5 özellikleri nelerdir, apple iphone 5 özelliği
 5. iphone 4 sorunları, iphone 4 sorunlarının çözümleri
 6. iphone 4 ısınma,iphone 4 ısınıyor,iphone ısınma sorunu çözümü, iphone ısınıyor çözümü, iph
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri