Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

KatıLımsız KuruLum Nedir? Katılımsız kurulum; unattended setup , silent install , gizli kurulum , otomatik kurulum , sessiz kurulum , kullanıcı mudahalesi olmayan kurulum şekillerinde

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  KatıLımsız KuruLum Nedir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  KatıLımsız KuruLum Nedir?


  Katılımsız kurulum; unattended setup, silent install, gizli kurulum, otomatik kurulum, sessiz kurulum, kullanıcı mudahalesi olmayan kurulum şekillerinde de anılabilir.

  Katılımsız kurulum; kullanıcı müdahalesi olmadan, kendiliğinden yüklenen otomatik kurulumlardır. Katılımsız kurulum için hazırlanan dosyanın sadece çalıştırılması yeterlidir, size kuruluma dair hiçbir soru sorulmayacaktır, programın yüklenmesi otomatik olarak yapılacaktır.

  Katılımsız kurulumlar script, ek komutlar, çok çeşitli parametreler kullanılarak normal kurulum işlemlerinin (adımlarının) önceden tanımlanması ile oluşturulur. Bu noktada normal program kurulumunda tarafınızdan yapılacak tüm adımlar-işlemler katılımsız kurulumda önceden belirlendiği için kurulum kendiliğinden tamamlanır.


  Katılımsız Kurulumları Tercih Ederek Zaman Kazanın

  Bu tür hazırlanmış katılımsız kurulumlar tercih edilerek bilgisayarına ihtiyaç duyduğunuz yazılımları yüklemeniz artık çok az zamanınızı alacaktır. Eğer hazırlanan katılımsız kurulum serial vb.. lisanslama işlemleri içermişse programlarınız lisanlı (full) olarak kurulacaktır. Bu durumda kurulumdan sonra lisanslama vb.. işlemler ile uğraşmayacaksınız.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Resimli Win Xp İle Sp2 + Sp3 Update'lerini Tümleştirmek + Katılımsız Kurulumu
 3. Airties RT-103 Kolay Kurulum CD'si İndir Türkçe Son Versiyon 4.2.2.4
 4. TCL Kurulum
 5. Paylaş Facebook Twitter Google


 6. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri